VIIMEINEN PÄIVITYS: 10.09.2011

TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

SPRINTTIKALENTERI 2011                                   

Tenab'in hoidossa olevista kisoista (KISAN ALLA) lähtee linkki osanottajiin ja tuloksiin.
JÄRJESTÄJÄ: LÄHETÄ HOITAMISTAMME KISOISTA AJOISSA YHTEYSTIEDOT KILPAILIJOITA VARTEN MEILLE SÄHKÖPOSTILLA
LINKKAAMME NE KISAASI                                                                           
Tulokset sisältävät yleiskilpailu- ja luokkatulokset peräkkäin.
Aika   Nimi                    Laji    Taso    Alue    Järjestäjä
6.1     Pertunmaa-Sprint                RS      K       6       PERTUNMAAN URHEILUAUTOILIJAT
9.1     Lipposen OP-Talvirallisprint    RS      K       6       RANTASALMEN URHEILUAUTOILIJAT RY.
16.1    EPUA-Sprint             RS      K       2       ETELÄ-POHJANMAAN UA
16.1    XIII Toivakka Rallisprint       RS      K       4       TOIVAKAN AUTOURHEILUKERHO RY
Osanottajat Nuoret Naiset Seniorit Yleinen Juniorit Historic

23.1    Rallisprint Paltanen            RS      K       4       PIEKSÄMÄEN URHEILUAUTOILIJAT
29.1    Kärppämäki Sprint               RS      K       2       KAUHAVAN URHEILUAUTOILIJAT
29.1    Suonenjoki Sprint               RS      K       3       SUONENJOEN URHEILUAUTOILIJAT
30.1    Nokian Talvisprint              RS      K       5       NOKIAN URHEILUAUTOILIJAT RY
6.2     LOP SM-Rallisprint              RS      SM      2       LAPUAN URHEILUAUTOILIJAT
13.2    Hausjärven SM-Rallisprint       RS      SM      8       HAUSJÄRVEN URHEILUAUTOILIJAT
19.2    Hämeenkyrö Sprint               RS      K       5       HÄMEENKYRÖN URHEILUAUTOILIJAT
19.2    Lakeus Sprint           RS      K       1       LAKEUDEN URHEILUAUTOILIJAT
20.2    Kaanaan Rallisprint             RS      K       5       TAMPEREEN URHEILUAUTOILIJAT RY
20.2    Siimu Sprint            RS      K       1       SIIKAJOEN MOOTTORIURHEILIJAT RY
26.2    Tolosenmäen SM-Rallisprint      RS      SM      3       KESKI-KARJALAN UA K-KUA RY
5.3     Sonkajärvi-Sprint               RS      K       3       TEAM-SONKAJÄRVI
6.3     XIX Keuruun Rallisprint RS      K       4       KEURUUN URHEILUAUTOILIJAT
12.3    Onnela Rallisprint              RS      K       1       KAJAANIN URHEILUAUTOILIJAT
13.3    Neste Lintulahti Rallisprint    RS      K       4       KONGINKANKAAN URHEILUAUTOILIJAT
20.3    XXI Kipari Sprint               RS      K       3       RAUTAVAARAN URHEILUAUTOILIJAT RY.
27.3    Snow Rally Sprint               RS      K       1       YLÄKEMIJOEN URHEILUAUTOILIJAT
24.4    VNB-Auto-Sprint         RS      Cup     8       EKENÄS-TAMMISAAREN MK/UA
14.5    EPUA Asfalttisprint             RS      Cup     2       ETELÄ-POHJANMAAN UA
15.5    Kokkola Sprint          RS      Cup     2       KOKKOLAN URHEILUAUTOILIJAT
21.5    Kerimaa Sprint          RS      K       6       SAVONLINNAN URHEILUAUTOILIJAT
22.5    Pakkauspojat Rallisprint        RS      K       8       NURMIJÄRVEN URHEILUAUTOILIJAT
2.6     ESRC Asfalttisprint             RS      K       5       EUROPEAN SPEED AND RALLY CLUB
Osanottajat Yleinen Juniorit Nuoret Naiset Seniorit Historic 

11.6    Jyväskylän Rallisprint          RS      K       4       JYVÄSKYLÄN URHEILUAUTOILIJAT
18.6    Rallisprint Lapinlahti          RS      K       3       LAPINLAHDEN AUTOURHEILIJAT
25.6    Yöttömän Yön Sprint             RS      K       1       KAJAANIN URHEILUAUTOILIJAT
3.7     Rallisprint                     RS      K       3       NILSIÄN URHEILUAUTOILIJAT
9.7     Happy Beach Asfalttisprint      RS      K       1       ROKUAN RAKETIT
10.7    Iisalmi Rallisprint             RS      K       3       IISALMEN URHEILUAUTOILIJAT RY
23.7    Eckerölinjen Sprint             RS      K, NEAFP        7       ÅLANDS MOTORKLUBB
6.8     Franginkari Rallisprint         RS      Cup     5       HÄMEENKYRÖN URHEILUAUTOILIJAT
7.8     Fenno Rallisprint               RS      Cup     5       HÄMEENKYRÖN URHEILUAUTOILIJAT
21.8    Kouvola Rallisprint             RS      K       6       KOUVOLAN SEUDUN AUTOURHEILIJAT
21.8    Kuopio-Sprint           RS      K       3       KUOPION URHEILUAUTOILIJAT
27.-28.8        Asfalttisprint          RS      Cup     2       POHJANKYRÖN URHEILUAUTOILIJAT
28.8    DEFA-Rallisprint                RS      K       8       RATATUOMARIT RY 
3.9    Leppävirta Rallisprint          RS      SM      3       LEPPÄVIRTA RACING TEAM
10.9    Kajaani Sprint          RS      K       1       KAJAANIN URHEILUAUTOILIJAT
10.9    X Ruoveden Rallisprint  RS      K       5       POHJOIS-HÄMEEN URHEILUAUTOILIJAT
Osanottajat Yleinen Juniorit Nuoret Naiset Seniorit Historic

24.9    Laihian SM-Rallisprint          RS      SM      2       LAIHIAN URHEILUAUTOILIJAT
1.10    Kattasorasprint         RS      K       4       LAUKAAN MOOTTORIMIEHET RY
8.10    SM-Sprint                       RS      SM      5       PARKANON URHEILUAUTOILIJAT
16.10   UAU Rallisprint         RS      K       8       UUDENMAAN AUTOURHELIJAT