VIIMEINEN PÄIVITYS: 10.09.2007

TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

SPRINTTIKALENTERI 2006                                   

Tenab'in hoidossa olevista kisoista (KISAN ALLA) lähtee linkki osanottajiin ja tuloksiin.
JÄRJESTÄJÄ: LÄHETÄ HOITAMISTAMME KISOISTA AJOISSA YHTEYSTIEDOT KILPAILIJOITA VARTEN MEILLE SÄHKÖPOSTILLA
LINKKAAMME NE KISAASI                                                                           
Tulokset sisältävät yleiskilpailu- ja luokkatulokset peräkkäin.
TAMMIKUU
8.1.    Kuortane Rallisprint          K     2 Kuortaneen UA
8.1.    Lipposen Talvirallisprint     K     6 Rantasalmen UA
15.1.   Pertunmaan Rallisprint        K     6 Pertunmaan UA
22.1.   Kauhava Rallisprint           K     2 Kauhavan UA
29.1.   VIII Toivakka Rallisprint     K     4 Toivakan AUK
Osanottajat Yleinen Naiset Juniorit Nuoret Seniorit

29.1.   Nokian Talvirallisprint       K     5 Nokian UA

HELMIKUU
4.2.    Rallisprint                   K     7 Kyrön SUA
5.2.    KaakkoisSprint                K     6 Anjalankosken UA
11.2.   Pirkanhovi Nuutajärvi RallisprK     5 Lempäälän UA
12.2.   Rallisprint Lapinlahti        K     3 Lapinlahden AU
12.2.   2.Särkikangas Rallisprint     K     5 Vilppulan SUA
Osanottajat Yleinen Historic Naiset Juniorit Nuoret Seniorit

19.2.   Rallisprint                   K     2 Kristiinan SUA
19.2.   Neste Lintulahti Rallisprint  K     4 Konginkankaan UA
19.2.   HF-Autohuolto Rallisprint     K     8 Lopen UA
25.2.   Hautra Rallisprint            K     4 Äänekosken UA
26.2.   LOP SM-Rallisprint            SM    2 Lapuan UA
26.2.   Jäärallisprint                K     3 Keski-Karjalan UA
26.2.   K1 Katsastajat rallisprint    K     7 Mynämäen UA

MAALISKUU
4.3.    Kevätlahden jäärallisprint    K     3 Lieksan UA
5.3.    Hausjärven Talvirallisprint   K     8 Hausjärven UA
5.3.    Kannonkoski Rallisprint       K     4 Kannonkosken MK/UA
11.3.   Säästökuoppa Rallisprint      K     1 Patela Racing
12.3.   XIV Keuruun Rallisprint       SM    4 Keuruun UA
19.3.   XVI Kipari Rallisprint        K     3 Rautavaaran UA
19.3.   Kaanaan Rallisprint           K     5 Tampereen UA

HUHTIKUU
23.4.   Tammisaaren AsfalttirallisprinK     8 Ekenäs-Tammisaaren MK/UA
29.4.   Raahen IX Asfalttirallisprint K     1 Raahen UA

TOUKOKUU
7.5.    VAU-rallisprint               K     8 Vantaan AU
13.5.   Asfalttirallisprint HiekkasärkK     2 Kalajoki RRMK/UA
14.5.   Rallisprint Paltanen          K     4 Pieksämäen UA
20.5.   Asfaltti Rallisprint          K     8 Riihimäen UA
21.5.   Pakkauspojat Rallisprint      SM    8 Nurmijärven UA
23.5.   Turku Rallisprint             K     7 Turun UA
27.5.   Kerimaa Rallisprint           K     6 Savonlinnan UA
28.5.   Kerava Rallisprint            K     8 Rally Drivers Team

KESÄKUU
11.6.   XI Ranta Rallisprint          K     6 Kouvolan AUK
17.6.   Leppävirta SM-rallisprint     SM    3 Leppävirta RT
18.6.   Jyväskylän AsfalttirallisprintK     4 Jyväskylän UA
22.-23.6Iso-Syöte mäkiajo             K     1 PR-Team 2000

HEINÄKUU
15.7.   Happy Beach Rallisprint       SM    1 Rokuan Raketit
22.7.   Palvi-Rallisprint             K     4 Korpilahden UA
29.7.   Eckerölinjen Rallysprint      K     7 Ålands Motorklubb

ELOKUU
5.8.    Ruka Asfalttirallisprint      K     1 Kuusamon UA
12.8.   Tuusniemi Asfalttirallisprint K     3 Koillis-Savon UA
12.8.   TUA Syys Rallisprint          K     7 Turun UA
13.8.   Kuopio Asfalttirallisprint    K     3 Kuopion UA
26.8.   Onkalo Rallisprint            K     1 Kemin UA
26.8.   Raisio Rallisprint            K     7 Raision UA

SYYSKUU
2.9.    Kives-Mutkat                  K     1 Paltamon MK/UA
3.9.    DEFA-Rallisprint              K     8 Ratatuomarit
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset Nuoret Seniorit Historic

9.9.    Ounasvaaran Vauhtikisat       K     1 Rovaniemen UA
10.9.   XI Huittisten SM-rallisprint  SM    7 Huittisten UA
16.9.   Lahti Rallisprint             K     6 Lahden UA
17.9.   Hämeenkyrön Rallisprint       K     5 Hämeenkyrön UA
24.9.   Asfalttirallisprint           K     6 Imatran UA
24.9.   VIII Ruoveden Rallisprint     K     5 Pohjois-Hämeen UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset Seniorit

LOKAKUU
8.10.   OMATALO Rallisprint            K     8 Hyrylän UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset Nuoret Seniorit Historic

MARRASKUU

JOULUKUU
30.12.  Iisalmi Rallisprint           AK    3 Iisalmen UA