VIIMEINEN PÄIVITYS: 10.09.2007

TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

SPRINTKALENTERI 2004
Tenab'in hoidossa olevista kisoista (KISAN ALLA) lähtee linkki osanottajiin ja tuloksiin.
JÄRJESTÄJÄ: LÄHETÄ HOITAMISTAMME KISOISTA AJOISSA YHTEYSTIEDOT KILPAILIJOITA VARTEN MEILLE SÄHKÖPOSTILLA
LINKKAAMME NE KISAASI
Tammikuu
4.1.    Jalasjärven sprint      K       Jalasjärven MK/UA
11.1.   Sprint                  K       Valkealan UA
11.1.   Sprintti                K       Kauhavan UA
18.1.   VI Rantapirttisprint    K       Petäjäveden UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

25.1.   Nokian Talvisprint      K       Nokian UA
25.1.   VI Toivakka Sprint       K       Toivakan AUK
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

Helmikuu
1.2.     FUNDIA Sprint           K       Hangon UA
1.2.    Kaakkois Sprint         K       Anjalankosken UA
1.2.    Siikaisten Sprint       K       Noormarkun UA/MK
7.2.    K-Extra Kannontori-sprinK       Kannonkosken MK/UA
8.2.    HF-Autohuolto Sprint    K       Lopen UA
8.2.    Jääsprint               K       Keski-Karjalan UA
8.2.    OP-Sprint               K       Kortesjärven UA
15.2.   Hautra Sprint           K       Äänekosken UA
15.2.   VI Jääsprint            K       Kyrön SUA
21.2.   Hollolan Spint          K       Poppoo Team
21.2.   Sprint                  K       Oulun MU
21.2.   Talvisprint             K       Suonenjoen UA
22.2.   Munaränni               K       Mynämäen UA    
28.2.   Pälkäneen Sprint        K       Luopioisten-Pälkäneen SUA
29.2.  Ylihärmän OP SM Sprint  SM      AL Härmä

Maaliskuu
6.3.     Eläinpuisto SM-Sprint   SM      Ähtärin UA
13.3.   Säästökuoppasprint      K       Patela Racing ry
14.3.   Sprint                  K       Pohjankyrön UA
21.3.   XII Keuruun Sprint      K       Keuruun UA
Osanottajat Yleinen Historic Juniorit Naiset ja nuoret 

28.3.   Kipari Sprint XIV       K       Rautavaaran UA

Huhtikuu
25.4.    Asfaltti Rallisprint    K       Ekenäs-Tammisaaren MK/UA

Toukokuu
2.5.     Raahen VII AsfalttiSpri K       Raahen UA
8.5.    Asfalttisp Hiekkasärkät K       Kalajoki RRMK/UA
9.5.    Mäntsälän Asfalttisprin K       Mäntsälän MK
Osanottajat Yleinen Juniorit Historic,Naiset ja Nuoret

15.5.   Kerimaa Sprint          K       Savonlinnan UA
16.5.   Painehuuhtelu SM-sprint SM      Nurmijärven UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset

20.5.   VIII Euro Asfalttisprin K       Euran UA
23.5.   Asfalttisprint          K       Riihimäen UA
25.5.   Turku Sprint            K       Turun UA
29.5.   Kerava Rallisprint      K       Rally Drivers Team

Kesäkuu
6.6.     Vantaa SM-Sprint        SM      Vantaan AU
13.6.   Nuutajärven Lasi Sprint K       Urjalan UA
13.6.   IX Rantasprint          K       Kouvolan AUK
20.6.   VIII Jkl Asfalttisprint K       Jyväskylän UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset

24-25.6 Iso-Syöte Mäkiajot      K       PR Team 2000 ry

Heinäkuu
4.7.     Ranta-Esso Sprint       K       Saarijärven UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

10.7.   Happy Beach AsfalttiSpr K       Rokuan Raketit
10.7.   Palvi-Sprint            K       Korpilahden UA
11.7.   Kajaani Sprint          K       Kajaanin UA
18.7.   Asfalttisprint Yliviesk K       Ylivieskan UA
31.7.   Eckerölinjen Sprint     K       Ålands Motorklubb

Elokuu
1.8.     Tornion XVII Asfalttisp K       Tornion UA
1.8.    Vauhtiajo-Sprint        K       Etelä-Pohjanmaan UA
14.8.   Elosprint               K       Ratatuomarit
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret
14.8.   Ruka Asfalttisprint     K       Kuusamon UA
21.8.   6. Raisio Sprint        K       Raision UA
21.8.   Lapinlahti AsfalttisprinK       Lapinlahden AU
22.8.   Jalasjärven XV Sprint   K       Jalasjärven MK/UA
22.8.   Tuusniemi Sprint        K       Koillis-Savon UA
28.8.   IV SOP-Asfalttisprint   K       Jurvan UA

Syyskuu
4.9.     Mikenti SM-Sprint       SM      Leppävirta Racing Team
5.9.    Kouvola Sprint          K       Kouvolan UA
5.9.    Ounasvaaran Vahtikisat  K       Rovaniemen UA
11.9.   OUA-Car sprint          K       Oulun UA
12.9.   Ruoveden sprint         K       Pohjois-Hämeen UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset

18.9.   Ruska-Rintti            K       Ylä-Lapin MK
18.9.   Järvisprint             K       Järviseudun UA
19.9.   SELOY SM-sprint         SM      Huittisten UA
26.9.   Sprint Paltanen         K       Pieksämäen UA

Lokakuu
3.10.    Asfalttisprint          K       Kuopion UA
10.10.  Hyrylä Sprint           K       Hyrylän UA
Osanottajat Historic Yleinen Naiset Juniorit Nuoret

Joulukuu
19.12.   Sprint                  K       Iisalmen UA