VIIMEINEN PÄIVITYS: 10.09.2007

TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

SPRINTKALENTERI 2003
Tenab'in hoidossa olevista kisoista (KISAN ALLA) lähtee linkki osanottajiin ja tuloksiin.
JÄRJESTÄJÄ: LÄHETÄ HOITAMISTAMME KISOISTA AJOISSA YHTEYSTIEDOT KILPAILIJOITA VARTEN MEILLE SÄHKÖPOSTILLA
LINKKAAMME NE KISAASI
Tammikuu
5.              Osuuspankki-Sprint               K              Lapuan UA
12.             Sprintti                         K              Kauhavan UA
12.             Sprint + historic                K              Valkealan UA
19.             Nokian Talvisprint               K              Nokian UA
26.             V Toivakka Sprint                K              Toivakan AUK
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

Helmikuu
2.              Kaakkoisprint                    K              Anjalankosken UA
2.              Hanko-Sprint 2003                K              Hangon UA
9.              Jääsprint                        K              Keski-Karjalan UA
9.              HF-Autohuolto Sprint             K              Lopen UA
16.             V Jääsprint                      K              Kyrön SUA
16.             V Barum Sprint                   K              Vilppulan SUA
22.             Sp-Sprint                        K              Team-Sonkajärvi
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

23.             VIII Pyry-Sprint                 K              Mynämäen UA

Maaliskuu
1.              Alavus Sprint                    K              Alavuden UA
2.              Ylihärmän SP SM-Sprint           SM             AL-Härmä
8.              Osuuspankki-Sprint               K              Kortesjärven UA
9.              Talvi sprint                     K              Espoon UA/Lohjan UA
9.              Kuortaneen Sprint                K              Kuortaneen UA
15.             Kannonkoski Sprint               K              Kannonkosken MK/UA
16.             Hautra Sprint                    K              Äänekosken UA
23.             XIII Kipari Sprint               K              Rautavaaran UA
23.             XI Keuruun Sprint                K              Keuruun UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

Huhtikuu
26.-27.          HMSC-Sprint                      K              Helsinki MSC

Toukokuu
4.              Raahen VI Asfalttisprint         K              Raahen UA
10.             Asfaltti-Sprint Hiekkasärkät     K              Kalajoki RRMK/UA
11.             TAV-sprint                       K              Vantaan AU
18.             Kerimaa sprint                   K              Savonlinnan UA
18.             Asfalttisprint                   K              Riihimäen UA
20.             Turku Sprint                     K              Turun UA
25.             Painehuuhtelu SM Sprint             SM             Nurmijärven UA
Osanottajat Yleinen Naiset Juniorit

29.             8. Euro-Asfalttisprint           K              Alastaron UA

Kesäkuu
8.              VII Jyväskylän Asfalttisprint    K              Jyväskylän UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset

8.              IX Rantasprint                   K              Kouvolan AUK
14.             Leppävirta SM-Sprint             SM             Leppävirta RT
20.             Syöte Sprint                     K              Pudasjärvi RT 2000
29.             Rukahovi Rallisprint             K              Kuusamon UA
29.             Ranta-Esso Sprint                K              Saarijärven UA
Osanottajat Historic Yleinen Juniorit Naiset Nuoret

Heinäkuu
12.             Happy Beach Asfalttisprint       K              Rokuan Raketit
12.             Palvi-Sprint                     K              Korpilahden UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset

13.             Sprint-Ylivieska                 K              Ylivieskan UA
19.             LAPINLAHTI Asfalttisprint        K              Lapinlahden AU
27.             KiveSMutkat 2003                 SM             Paltamon MK/UA

Elokuu
2.              Eckerölinjen Sprint              K              Ålands MK
3.              Tornion XVI Asfalttisprint       K              Tornion UA
16.             Ounasvaaran Vauhtikisat          K              Rovaniemen UA
17.             Tuusniemi Sprint                 K              Koillis-Savon UA
23.             SOP-Asfalttisprint               K              Jurvan UA
24.             Botnia Sprint                    K              Team Botnia
30.             Kankaanpään SM Sprint            SM             Kankaanpään UA
31.             Elo Sprint                       K              Ratatuomarit
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

Syyskuu
7.              Laihian SM-Sprint                SM             Laihian UA
7.              Lohja-Sprint                     K              Lohjan UA
13.             Sprint Paltanen                  K              Pieksämäen UA
13.             Lahti Sprint                     K              Poppoo Team
14.             5. Raision Asfalttisprint        K              Raision UA
21.             Seinäjoki Sprint                 K              Etelä-Pohjanmaan UA
21.             Vänäri-Sprint                    K              Kuopion UA
27.             OUA Car sprint                   K              Oulun UA
28.             Lappeenranta Sprint              K              Lappeenrannan UA

Lokakuu
4.               Ruuhimäki sprint                 K              Lievestuoreen UA
5.              Tammisaari Sprint                K              Ekenäs-Tammisaaren MK/UA
12.             Hyrylä Sprint                    K              Hyrylän UA
Osanottajat Yleinen Juniorit Naiset ja nuoret

Marraskuu

Joulukuu
28.             Sprint                           K              Iisalmen UA