TULOSLASKENTA JA INTERNET-PALVELU TENAB, Mänttä
 
Tähti (*) ajan perässä ilmaisee aikaan sisältyvän ainakin yhden AT-rankaisun
 
MÄNTTÄ 200-AJO / YLEINEN JA A-jr     klo 11:56:26
19.9.2009 ESRC                
 
EK 4 (5.02 km) Mänttä-Vilppula                  aika   ero 1.een
  1.(179)Kari Kytölä               A19        2:58,0
  2.(181)Jyrki Piira               A19        3:04,2     0:06,2
  3.(180)Sami Tannermäki           A19        3:08,9     0:10,9
  4.(183)Antero Kivimäki           A19        3:15,4     0:17,4
  5.(174)Risto Immonen             N17        3:16,8     0:18,8
  6.(185)Jari Närvä                A19        3:17,3     0:19,3
  7.(186)Markku Rainamo            A19        3:24,4     0:26,4
  8.(169)Juho Tukiainen            N17        3:26,0     0:28,0
  9.(182)Jorma Alahuhta            A19        3:26,4     0:28,4
 10.(176)Antti Kulmala             N17        3:34,6     0:36,6
 11.(175)Juha Petri Keurulainen    N17        3:42,4     0:44,4
 12.(170)Juha Nätkin               N17        5:53,8     2:55,8
-----------------------------------------------------------------------
JONKA JÄLKEEN YLEISKILPAILUTILANNE              aika   ero 1.een ero edell.
  1.(179)Kari Kytölä               A19       21:57,7
  2.(181)Jyrki Piira               A19       22:22,3     0:24,6   0:24,6
  3.(180)Sami Tannermäki           A19       22:32,4     0:34,7   0:10,1
  4.(174)Risto Immonen             N17       23:03,7     1:06,0   0:31,3
  5.(185)Jari Närvä                A19       23:35,5     1:37,8   0:31,8
  6.(183)Antero Kivimäki           A19       23:43,1     1:45,4   0:07,6
  7.(169)Juho Tukiainen            N17       24:15,6     2:17,9   0:32,5
  8.(182)Jorma Alahuhta            A19       24:16,8     2:19,1   0:01,2
  9.(186)Markku Rainamo            A19       24:29,7     2:32,0   0:12,9
 10.(176)Antti Kulmala             N17       25:07,1     3:09,4   0:37,4
 11.(175)Juha Petri Keurulainen    N17       26:08,0     4:10,3   1:00,9
 12.(170)Juha Nätkin               N17       28:58,4     7:00,7   2:50,4
-----------------------------------------------------------------------
JONKA JÄLKEEN LUOKITTAINEN TILANNE              aika   ero 1.een ero edell.
   
  1.(174)Risto Immonen             N17       23:03,7
  2.(169)Juho Tukiainen            N17       24:15,6     1:11,9   1:11,9
  3.(176)Antti Kulmala             N17       25:07,1     2:03,4   0:51,5
  4.(175)Juha Petri Keurulainen    N17       26:08,0     3:04,3   1:00,9
  5.(170)Juha Nätkin               N17       28:58,4     5:54,7   2:50,4
   
  1.(179)Kari Kytölä               A19       21:57,7
  2.(181)Jyrki Piira               A19       22:22,3     0:24,6   0:24,6
  3.(180)Sami Tannermäki           A19       22:32,4     0:34,7   0:10,1
  4.(185)Jari Närvä                A19       23:35,5     1:37,8   1:03,1
  5.(183)Antero Kivimäki           A19       23:43,1     1:45,4   0:07,6
  6.(182)Jorma Alahuhta            A19       24:16,8     2:19,1   0:33,7
  7.(186)Markku Rainamo            A19       24:29,7     2:32,0   0:12,9