TULOSLASKENTA JA INTERNET-PALVELU TENAB, Mänttä
 
Tähti (*) ajan perässä ilmaisee aikaan sisältyvän ainakin yhden AT-rankaisun
 
SM O.K.Auto-ralli / SUOMI-CUP,YLEINEN JA AJR     klo 19:12:34
10.-11.7.2009 KSAU            
 
EK 9 (12.05 km) Dolicap Oy III                  aika   ero 1.een
  1.( 68)Mika Turkki(C)            sc6        6:20,4
  2.( 63)Marko Uutela(C)           sc6        6:26,0     0:05,6
  3.( 51)Janne Eronen(C)           sc3        6:31,8     0:11,4
  4.( 66)Jarno Kinnunen(C)         sc6        6:36,6     0:16,2
  5.( 83)Antti Nokkanen            sc6        6:37,1     0:16,7
  6.( 79)Antti Styf                sc6        6:38,3     0:17,9
  7.( 69)Pasi Hapulahti(C)         sc6        6:44,5     0:24,1
  8.( 64)Matti Lahtinen(C)         sc6        6:45,9     0:25,5
  9.( 90)Kimmo Väisänen            sc6        6:48,2     0:27,8
 10.( 73)Ari Kirvesmäki(C)         sc6        6:48,7     0:28,3
 11.( 81)Janne Lindberg            sc6        6:52,2     0:31,8
 12.( 74)Pekka Ripatti             sc6        6:52,7     0:32,3
 13.( 53)Sami Valme(C)             sc3        6:56,1     0:35,7
 14.( 87)Jani Räbinä               sc6        7:00,3     0:39,9
 15.( 89)Crazy Mike                sc6        7:01,5     0:41,1
 16.( 54)Jarmo Komsi               sc3        7:09,3     0:48,9
 17.( 55)Juha Laaksonen(C)         sc4        7:26,2     1:05,8
 18.( 59)Kari Hytönen(C)           sc5        7:28,1     1:07,7
 19.( 62)Matti Kortelainen(C)      sc5        7:28,3     1:07,9
 20.( 61)Gunnar Alm(C)             sc5        7:28,7     1:08,3
 21.( 85)Tero Tolvanen             sc6        7:35,3     1:14,9
 22.( 92)Sari Lääti                sc6        7:38,8     1:18,4
-----------------------------------------------------------------------
JONKA JÄLKEEN LUOKITTAINEN TILANNE              aika   ero 1.een ero edell.
   
  1.( 51)Janne Eronen(C)           sc3       48:55,9
  2.( 53)Sami Valme(C)             sc3       50:18,4     1:22,5   1:22,5
  3.( 54)Jarmo Komsi               sc3       52:40,8*    3:44,9   2:22,4
   
  1.( 55)Juha Laaksonen(C)         sc4       53:52,5
   
  1.( 59)Kari Hytönen(C)           sc5       54:14,2
  2.( 61)Gunnar Alm(C)             sc5       54:35,4     0:21,2   0:21,2
  3.( 62)Matti Kortelainen(C)      sc5       55:08,4     0:54,2   0:33,0
   
  1.( 63)Marko Uutela(C)           sc6       47:36,8
  2.( 69)Pasi Hapulahti(C)         sc6       48:56,0     1:19,2   1:19,2
  3.( 66)Jarno Kinnunen(C)         sc6       49:13,7     1:36,9   0:17,7
  4.( 64)Matti Lahtinen(C)         sc6       50:00,8     2:24,0   0:47,1
  5.( 83)Antti Nokkanen            sc6       50:03,5     2:26,7   0:02,7
  6.( 79)Antti Styf                sc6       50:27,0     2:50,2   0:23,5
  7.( 81)Janne Lindberg            sc6       50:32,1     2:55,3   0:05,1
  8.( 74)Pekka Ripatti             sc6       50:40,9     3:04,1   0:08,8
  9.( 73)Ari Kirvesmäki(C)         sc6       50:55,1     3:18,3   0:14,2
 10.( 87)Jani Räbinä               sc6       51:42,1     4:05,3   0:47,0
 11.( 89)Crazy Mike                sc6       52:26,5     4:49,7   0:44,4
 12.( 90)Kimmo Väisänen            sc6       52:31,3*    4:54,5   0:04,8
 13.( 68)Mika Turkki(C)            sc6       54:08,8     6:32,0   1:37,5
 14.( 85)Tero Tolvanen             sc6       55:58,4     8:21,6   1:49,6
 15.( 92)Sari Lääti                sc6       55:58,9     8:22,1   0:00,5