TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

F-Cup osanottajat vuodelle 2008      22.9.2008 klo 16:00
 F-CUP 2008                    KILPAILIJOIDEN LUKUMÄÄRÄ       
 Arctic Promotion              Luokittain, ryhmittäin ja kilpailuttain
 Tuloslaskenta: TENAB,Mänttä

        ilmoitt 
 Luokka   1: 30 Y  1 / enintään 1600 cc
          2: 47 Y  2 / yli 1600 cc
          3: 62 A  3 / vapaa cc
          4: 73 B  4 / vapaa cc
          5: 16 S  5 / vapaa cc

 Yhteensä *  77    *   YLEINEN
 Yhteensä *  62    *   A-JUNIORIT
 Yhteensä *  73    *   B-JUNIORIT
 Yhteensä *  16    *   SENIORIT
  
 Yhteensä** 228    **  KOKO F-Cup
SISÄLLYSLUETTELO (linkit): Kaikki aakkosissa
Luokka 1 aakkosissa (Yl)
Luokka 2 aakkosissa (Yl)
Luokka 3 aakkosissa (A-jr)
Luokka 4 aakkosissa (B-jr)
Luokka 5 aakkosissa (Sr)
Autoittain aakkosissa
KAIKKI AAKKOSISSA: Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Aalto Sami                 UUA               Ford Escort RS 2000           4  Sami Aalto
Aaltonen Antti             UAU               Ford Escort RS 2000           3  Antti Aaltonen
Aaltonen Kari              SatUA             VW 1302 S                     3  Kari Aaltonen
Aaltonen Mika              PoSUA             BMW 325i                      2  Mika Aaltonen
Akkala Ari                 P-HUA             BMW 325                       5  Ari Akkala
Ala-Talkkari Mikko         LapUA             Toyota Starlet                3  Mikko Ala-Talkkari
Altti Pekka                AUK J-äijät       Toyota Starlet                1  Pekka Altti
Amberg Andreas             AL-Myrskylä       Ford Escort RS 2000           3  Andreas Amberg
Anttila Anders             KotkaUA           Toyota Starlet                3  Anders Anttila
Anttonen Pekka             OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Pekka Anttonen
Auvila Marko               AL-Kangasniemi    Opel Astra F GSi 16V          3  Marko Auvila
Boman Marko                HyUA              Toyota Corolla KE20           4  Marko Boman
Boström Marko              UAU               Toyota Corolla GT             1  Marko Boström
Elo Ari                    KSAU              Ford Escort RS 2000           3  Ari Elo
Finska Semi                LprUA             Ford Escort RS 2000           4  Semi Finska
Fonsell Petri              SomUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Petri Fonsell
Färlin Tuomas              NokUA             Opel Manta 2.0 E              3  Tuomas Färlin
Haapamäki Henri            VammUA            Ford Escort RS 2000           4  Henri Haapamäki
Haapaniemi Pasi            LahUA             Toyota Corolla GT             4  Pasi Haapaniemi
Haapoja Jarno              LapUA             Ford Ecort RS 2000            4  Jarno Haapoja
Haarala Ville              UAU               Seat Ibiza GTI                4  Ville Haarala
Hakala Tapio               P-HUA             Toyota Starlet                4  Tapio Hakala
Hallia Tomi                MäntsMK           BMW                           2  Tomi Hallia
Halttunen Mika             LMM               Lancia Delta Integrale        2  Mika Halttunen
Hatakka Jarno              LopUA             Ford Escort RS 2000           3  Jarno Hatakka
Heikkilä Reijo             NaSU              BMW M3                        4  Reijo Heikkilä
Heikkilä Tommi             MynUA             BMW M3                        4  Tommi Heikkilä
Hoppania Timo              LamUA             Ford Escort RS 2000           4  Timo Hoppania
Härmä Jani                 ValUA             Sunbeam Avenger 1600 GT       4  Jani Härmä
Högström Juha              AL-Myrskylä       Toyota Corolla GT             1  Juha Högström
Ikävalko Petri             Päij-HUA          Ford Escort RS 2000           4  Petri Ikävalko
Ilves Matti                LprRT             Ford Escort RS 2000           2  Matti Ilves
Itkonen Petri              RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Petri Itkonen
Joensuu Timo               KuortUA           Toyota Starlet                3  Timo Joensuu
Jokela Janne               HämUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Jokela
Jokinen Sami               OrSUA             Ford Escort RS 2000           4  Sami Jokinen
Jormanainen Jani           PiekUA            Toyota Starlet                3  Jani Jormanainen
Juhannusvuori Kimmo        RaisUA            BMW M3                        2  Kimmo Juhannusvuori
Järvi Veijo                AL-Härmä          Ford Escort RS 2000           2  Veijo Järvi
Jäykkä Markus              EurUA             Toyota Starlet                3  Markus Jäykkä
Jääskeläinen Toni          HamUA             Toyota Starlet                4  Toni Jääskeläinen
Kallonen Seppo             EspUA             Volvo 240                     4  Seppo Kallonen
Kamila Janne               PokyUA            Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Kamila
Kanerva Kari               LohUA             Opel Astra GSi 16V            4  Kari Kanerva
Kankaanpää Tomi            EPUA              VW 17 Golf GTI                3  Tomi Kankaanpää
Kanninen Pekka             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Pekka Kanninen
Karala Pentti              RiiUA             Opel Astra F GSi 16V          5  Pentti Karala
Karhumäki Jouko            LopUA             VW Golf GTI 16V 2.0           2  Jouko Karhumäki
Karipalo Hannu             NoorUA/MK         Toyota Corolla                4  Hannu Karipalo
Karjalainen Teijo          Kaj-UA            Ford Escort RS 2000           3  Teijo Karjalainen
Kautto Juha                CCR               Ford Escort RS 2000           3  Juha Kautto
Kihlman Jari               KuuUA             BMW 325i                      4  Jari Kihlman
Kilpeläinen Timo           EspUA             Ford Escort RS 2000           3  Timo Kilpeläinen
Kinnunen Jaro              UAU               Honda Civic VTi               4  Jaro Kinnunen
Kirvesmäki Ari             UAU               Toyota Corolla GT             1  Ari Kirvesmäki
Kiviniemi Tony             OriUA             Opel Ascona B                 4  Tony Kiviniemi
Kivistö Toni               LahUA             Toyota Starlet                3  Toni Kivistö
Koimäki Heikki             UAU               Ford Escort RS 2000           5  Heikki Koimäki
Koivusaari Sami            HyUA              Toyota Corolla GT             3  Sami Koivusaari
Kokko Jari-Pekka           LemUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari-Pekka Kokko
Kokkonen Mika              HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Mika Kokkonen
Kolehmainen Joonas         RiiUA             Toyota Starlet                1  Joonas Kolehmainen
Kononen Markku             VuorikAK          Ford Escort RS 2000           5  Markku Kononen
Korhonen Jukka             NilUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Jukka Korhonen
Kortesuo Pasi              PR-Rac            VW 19 Golf GTi 16V            4  Pasi Kortesuo
Koskela Patrik             AL-Myrskylä       Toyota Starlet                4  Patrik Koskela
Koskema Heikki             VääUA             Toyota Starlet                1  Heikki Koskema
Koski Jari                 KvanUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Jari Koski
Koski Pasi                 OrSUA             VW 17 Golf GTI                3  Pasi Koski
Kotila Pasi                TohUA             Toyota Starlet                1  Pasi Kotila
Kukkonen Alpo              PetUA             Ford Escort RS 2000           5  Alpo Kukkonen
Kulmala Mikko              LemUA             Toyota Starlet                3  Mikko Kulmala
Kuortti Toni               OriUA             Opel Ascona B                 3  Toni Kuortti
Kuosmanen Toni             MikUA             Ford Escort RS 2000           3  Toni Kuosmanen
Kuusinen Ari               ALTI              Lada 2107                     5  Ari Kuusinen
Kuparinen Teuvo            TerUA             Toyota Starlet                1  Teuvo Kuparinen
Kurkela Mikko              OUA               Opel Corsa GSi                4  Mikko Kurkela
Kuuru Janne                LapUA             BMW M3                        2  Janne Kuuru
Kämppi Veini               MhMK              Ford Escort RS 2000           3  Veini Kämppi
Kärki Kimmo                HamUA             BMW M3                        3  Kimmo Kärki
Laaksonen Juha             RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Juha Laaksonen
Lahtinen Matti             ESRC              Ford Escort RS 2000           3  Matti Lahtinen
Laine Jani                 TerUA             Toyota Starlet                3  Jani Laine
Lavikainen Olli            EspooUA           Volvo 240                     2  Olli Lavikainen
Lehmonen Mikko             SuonUA            Vauxhall Astra GTE 16V        3  Mikko Lehmonen
Lehtinen Jouni             KeurUA            Toyota Starlet                1  Jouni Lehtinen
Lehtinen Petri             VihUA             VW 19 Golf GTI                4  Petri Lehtinen
Leinonen Marko             LuSMU             Toyota Starlet                1  Marko Leinonen
Leiviskä Rauli             LemUA             VW 19 Golf GTI 16V            3  Rauli Leiviskä
Lemmetti Mika              LaihUA            Toyota Starlet                4  Mika Lemmetti
Lepistö Jarkko             LemUA             Ford Escort RS 2000           2  Jarkko Lepistö
Leppämäki Markus           SaaUA             Opel Astra GSi 16V            4  Markus Leppämäki
Liimatainen Harri          LMM               BMW 325                       4  Harri Liimatainen
Lindberg Janne             TerUA             BMW M3                        2  Janne Lindberg
Lindholm Axel              NHD               Ford Escort RS 2000           3  Axel Lindholm
Litjo Hannu                PaiUA             Opel Ascona B                 3  Hannu Litjo
Luhtanen Janne             THU-TEAM          Ford Escort                   4  Janne Luhtanen
Luotonen Jonne             LMM               BMW 325i                      4  Jonne Luotonen
Lähdesmäki Martti          KauhUA            Ford Escort RS 2000           2  Martti Lähdesmäki
Makkonen Janne             PiekUA            Ford Escort RS 2000           4  Janne Makkonen
Manninen Rauno             HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Rauno Manninen
Mansikkamäki Marko         PR-Rac            Toyota Starlet                1  Marko Mansikkamäki
Mattila Reijo              SomUA             VW Golf GTI 16V 2.0           3  Reijo Mattila
Melanen Jukka              KeurUA            Toyota Starlet                3  Jukka Melanen
Melanen Sami               KeurUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Sami Melanen
Mikkola Sauli              LopUA             BMW M3                        2  Sauli Mikkola
Mikkola Timo               LopUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Timo Mikkola
Mukkala Sami               TohUA             Toyota Corolla GT             1  Sami Mukkala
Mustanoja Pekka            HausUA            Opel Kadett E GSi 16V         3  Pekka Mustanoja
Mustonen Jarkko            UAU               BMW M3                        2  Jarkko Mustonen
Mäensivu Vesa              NoorUA/MK         BMW M3                        2  Vesa Mäensivu
Mäkelä Kai                 SäkUA             Toyota Corolla GT             1  Kai Mäkelä
Mäki Petri                 NokUA             Ford Escort RS 2000           4  Petri Mäki
Mäkinen Petri              Mäntän UA         BMW 325i                      4  Petri Mäkinen
Nevanpää Kimmo             P-HUA             Toyota Starlet                1  Kimmo Nevanpää
Nevä Samuli                PaiUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Samuli Nevä
Nikander Matti             RiiUA             BMW M3                        2  Matti Nikander
Nikula Pauli               LopUA             Opel Ascona B                 3  Pauli Nikula
Nikusaari Toni             ATAK/UA           Toyota Starlet                3  Toni Nikusaari
Nokkanen Antti             ValUA             BMW M3                        2  Antti Nokkanen
Nordström Magnus           E-TMK/UA          Peugeot 205 GTI               3  Magnus Nordström
Nousiainen Jori            LapinlAU          Toyota Corolla FX-GT          4  Jori Nousiainen
Nousiainen Timo            HANKIRALLI RY     Toyota Starlet                4  Timo Nousiainen
Nuikka Kim-Johan           AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Kim-Johan Nuikka
Nukarinen Tommi            KangUA            BMW 325i                      4  Tommi Nukarinen
Nummela Teppo              OrSUA             Ford Escort RS 2000           3  Teppo Nummela
Nuorala Jaska              KangUA            Volvo 240                     2  Jaska Nuorala
Nurminen Juho              VääUA             Ford Escort RS 2000           4  Juho Nurminen
Ojala Jarkko               ValUA             Toyota Starlet                1  Jarkko Ojala
Ojala Sami                 UAU               BMW 325i                      4  Sami Ojala
Ojala Veijo                OriUA             BMW 325i                      3  Veijo Ojala
Paananen Jani              KongUA            Toyota Corolla GT             3  Jani Paananen
Paasonen Marko             RiiUA             VW 17 Golf GTI                4  Marko Paasonen
Pajunen Mikko              JyvUA             Opel Kadett E GSi 16V         4  Mikko Pajunen
Palmu Janne                ValUA             Opel Astra GSi 16V            2  Janne Palmu
Palomäki Jari              SatUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari Palomäki
Palvanen Rauno             LahUA             Toyota Starlet                1  Rauno Palvanen
Partti Heimo               MhMK              Volvo 240                     5  Heimo Partti
Pasanen Heikki             HyUA              Toyota Starlet                4  Heikki Pasanen
Patjas Petri               OriUA             VW 17 Golf GTI                3  Petri Patjas
Peltonen Juho              AnkUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Juho Peltonen
Penttilä Kimmo             ValUA             BMW M3                        2  Kimmo Penttilä
Peräalho Ismo              MynUA             Opel Ascona B                 4  Ismo Peräalho
Pessi Ville                HyUA              Toyota Starlet                3  Ville Pessi
Pihala Jesse               V-SUA             Toyota Corolla 1600 GT        4  Jesse Pihala
Pihlajasaari Sami          KySUA             Toyota Starlet                4  Sami Pihlajasaari
Piippo Petri               SIIMU 2000        Opel Ascona                   4  Petri Piippo
Piira Jyrki                MhMK              BMW M3                        4  Jyrki Piira
Pohjankivi Juha-Pekka      NoorUA/MK         Ford Escort RS 2000           4  Juha-Pekka Pohjankivi
Pulkkinen Petteri          PiekUA            Toyota Starlet                1  Petteri Pulkkinen
Putaja Pekka               VammUA            Opel Ascona                   2  Pekka Putaja
Pykäläinen Ville-Markus    JoeUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Ville-Markus Pykäläinen
Pyrhönen Pasi              HyUA              Opel Astra GSi 16V            3  Pasi Pyrhönen
Rauhaniemi Sami            LMM               Opel Kadett D                 4  Sami Rauhaniemi
Rekola Jere                LahUA             Mercedes 190 2,3              2  Jere Rekola
Rinne Mika                 SaaUA             Opel Ascona B                 2  Mika Rinne
Risunen Ville              ESRC              Toyota Starlet                4  Ville Risunen
Riuttanen Jukka            Päij-HUA          Opel Kadett GSi 16V           3  Jukka Riuttanen
Roihas Vesa                HyUA              Peugeot 205 GTi 1900          4  Vesa Roihas
Roikonen Seppo             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Roikonen
Roivainen Timo             NilUA             Toyota Starlet                1  Timo Roivainen
Rostedt Kimmo              LahUA             Toyota Starlet                4  Kimmo Rostedt
Ruoppa Timo                LuuUA             Toyota Starlet                4  Timo Ruoppa
Röyhkiö Tero               OrSUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Tero Röyhkiö
Saari Sami                 LapUA             Toyota Starlet                4  Sami Saari
Saarinen Heikki            HyUA              Opel Astra F GSi 16V          5  Heikki Saarinen
Saharinen Jaakko           AL-Myrskylä       Toyota Starlet                3  Jaakko Saharinen
Sahlin Mathias             PoSUA             Ford Escort                   3  Mathias Sahlin
Sakala Tommi               UUA               Ford Escort RS 2000           4  Tommi Sakala
Salmikari Petri            THU-TEAM          Toyota Corolla 1600 GT        3  Petri Salmikari
Salminen Aku               SaloUA            Toyota Starlet                1  Aku Salminen
Salminen Jukka             HeiUA             Opel Ascona B                 2  Jukka Salminen
Salminen Marko             NoorUA/MK         Toyota Starlet                1  Marko Salminen
Salminen Tero              LopUA             Volvo 240                     2  Tero Salminen
Salo Tero                  PiekUA            Ford Escort RS 2000           3  Tero Salo
Sarén Arto                 LahUA             Ford Escort RS 2000           5  Arto Sarén
Savonen Tero               LMM               Opel Ascona i 2000            2  Tero Savonen
Siikala Matti              OriUA             Ford Escort RS 2000           3  Matti Siikala
Siilimäki Sami             LamUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Sami Siilimäki
Sjöberg Micael             PadMU             BMW M3                        2  Micael Sjöberg
Sjölund Krister            AL-Myrskylä       Toyota Starlet                1  Krister Sjölund
Soini Kalle                KankUA            Toyota Corolla GT             1  Kalle Soini
Styf Antti                 UAU               Toyota Corolla KE20           2  Antti Styf
Stålhammar Eetu            OrSUA             Opel Astra GSi 16V            2  Eetu Stålhammar
Sundell Sami               EspooUA           Ford Escort RS 2000           2  Sami Sundell
Sylvänne Jani              NoorUA/MK         Toyota Starlet                3  Jani Sylvänne
Syynimaa Jussi             AL-Härmä          Toyota Starlet                3  Jussi Syynimaa
Söderström Jan             LohUA             Ford Escort RS 2000           4  Jan Söderström
Säteri Jari                FoSUA             BMW 325i                      4  Jani Säteri
Tannermäki Ville           AL/AKU-Jkl        Opel Astra GSi 16V            4  Ville Tannermäki
Tawast Anssi               JyvUA             Opel Kadett GSi 16V           2  Anssi Tawast
Tervaniemi Marko           LamUA             BMW 325                       4  Marko Tervaniemi
Tiilikka Jari-Matti        PokyUA            Ford Escort RS 2000           4  Jari-Matti Tiilikka
Tiilikka Jussi-Pekka       PokyUA            Toyota Starlet                3  Jussi-Pekka Tiilikka
Tikander Ville             KangUA            Fiat Tipo 2.0i 16v            3  Ville Tikander
Tikkinen Harri             ÄkiUA             BMW M3                        4  Harri Tikkinen
Tissari Reko               NuUA              BMW 325i                      3  Reko Tissari
Toivonen Jari              LopUA             BMW M3                        2  Jari Toivonen
Tolvanen Tero              Juvan UA          Opel Astra GSi 16V            3  Tero Tolvanen
Turpeinen Petri            ValUA             Volvo 240                     4  Petri Turpeinen
Tykkä Ilkka                NuUA              Ford Escort RS 2000           5  Ilkka Tykkä
Tång Mikael                AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Mikael Tång
Törmä Pasi                 RiiUA             Volvo 240                     2  Pasi Törmä
Uitto Heikki               LapUA             Toyota Starlet                1  Heikki Uitto
Valkonen Pasi              LahUA             Toyota Starlet                3  Pasi Valkonen
Valme Sami                 TMS               BMW M3                        2  Sami Valme
Vastamäki Rene             TamUA             BMW 325i                      4  Rene Vastamäki
Veikkanen Niko             HyUA              BMW 325i                      4  Niko Veikkanen
Vesala Veli                HamUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Veli Vesala
Vihervuori Petri           OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Petri Vihervuori
Viitala Pasi               P-HUA             Toyota Corolla 1600 GT        3  Pasi Viitala
Viitala Petri              AUK J-äijät       Ford Escort RS 2000           2  Petri Viitala
Vilenius Topi              ESRC              Volvo 240                     3  Topi Vilenius
Virtanen Timo              UUA               Toyota Starlet                4  Timo Virtanen
Visa Olli                  VAU               BMW 325i                      4  Olli Visa
Vuori Juhani               SomUA             Ford Escort RS 2000           2  Juhani Vuori
Väisänen Tero              LMM               Volvo 240                     3  Tero Väisänen
Väänänen Matti             HausUA            Ford Escort RS 2000           3  Matti Väänänen
Väätäinen Seppo            KUA               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Väätäinen
Väätänen Asko              TamUA             Ford Escort RS 2000           5  Asko Väätänen
Ylämäki Mikko              HamUA             BMW 325i                      4  Mikko Ylämäki
Ylönen Janne               ESRC              BMW 325                       4  Janne Ylönen
Öhberg Anders              RUFAK             VW 19 Golf GTi 16V            3  Anders Öhberg
Österholm Leif             E-TMK/UA          Toyota Starlet                5  Leif Österholm
Österholm Stig             E-TMK/UA          Toyota Corolla GT             5  Stig Österholm
Österman Tom               TapUA             Ford Escort RS 2000           2  Tom Österman
(takaisin sisällysluetteloon)
LUOKITTAIN:
1:
Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Altti Pekka                AUK J-äijät       Toyota Starlet                1  Pekka Altti
Boström Marko              UAU               Toyota Corolla GT             1  Marko Boström
Fonsell Petri              SomUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Petri Fonsell
Högström Juha              AL-Myrskylä       Toyota Corolla GT             1  Juha Högström
Itkonen Petri              RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Petri Itkonen
Kirvesmäki Ari             UAU               Toyota Corolla GT             1  Ari Kirvesmäki
Kolehmainen Joonas         RiiUA             Toyota Starlet                1  Joonas Kolehmainen
Korhonen Jukka             NilUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Jukka Korhonen
Koskema Heikki             VääUA             Toyota Starlet                1  Heikki Koskema
Koski Jari                 KvanUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Jari Koski
Kotila Pasi                TohUA             Toyota Starlet                1  Pasi Kotila
Kuparinen Teuvo            TerUA             Toyota Starlet                1  Teuvo Kuparinen
Laaksonen Juha             RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Juha Laaksonen
Lehtinen Jouni             KeurUA            Toyota Starlet                1  Jouni Lehtinen
Leinonen Marko             LuSMU             Toyota Starlet                1  Marko Leinonen
Mansikkamäki Marko         PR-Rac            Toyota Starlet                1  Marko Mansikkamäki
Melanen Sami               KeurUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Sami Melanen
Mukkala Sami               TohUA             Toyota Corolla GT             1  Sami Mukkala
Mäkelä Kai                 SäkUA             Toyota Corolla GT             1  Kai Mäkelä
Nevanpää Kimmo             P-HUA             Toyota Starlet                1  Kimmo Nevanpää
Nevä Samuli                PaiUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Samuli Nevä
Ojala Jarkko               ValUA             Toyota Starlet                1  Jarkko Ojala
Palvanen Rauno             LahUA             Toyota Starlet                1  Rauno Palvanen
Pulkkinen Petteri          PiekUA            Toyota Starlet                1  Petteri Pulkkinen
Roivainen Timo             NilUA             Toyota Starlet                1  Timo Roivainen
Salminen Aku               SaloUA            Toyota Starlet                1  Aku Salminen
Salminen Marko             NoorUA/MK         Toyota Starlet                1  Marko Salminen
Sjölund Krister            AL-Myrskylä       Toyota Starlet                1  Krister Sjölund
Soini Kalle                KankUA            Toyota Corolla GT             1  Kalle Soini
Uitto Heikki               LapUA             Toyota Starlet                1  Heikki Uitto

(takaisin sisällysluetteloon)
2:

Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Aaltonen Mika              PoSUA             BMW 325i                      2  Mika Aaltonen
Anttonen Pekka             OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Pekka Anttonen
Hallia Tomi                MäntsMK           BMW                           2  Tomi Hallia
Halttunen Mika             LMM               Lancia Delta Integrale        2  Mika Halttunen
Ilves Matti                LprRT             Ford Escort RS 2000           2  Matti Ilves
Jokela Janne               HämUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Jokela
Juhannusvuori Kimmo        RaisUA            BMW M3                        2  Kimmo Juhannusvuori
Järvi Veijo                AL-Härmä          Ford Escort RS 2000           2  Veijo Järvi
Kamila Janne               PokyUA            Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Kamila
Karhumäki Jouko            LopUA             VW Golf GTI 16V 2.0           2  Jouko Karhumäki
Kuuru Janne                LapUA             BMW M3                        2  Janne Kuuru
Lavikainen Olli            EspooUA           Volvo 240                     2  Olli Lavikainen
Lepistö Jarkko             LemUA             Ford Escort RS 2000           2  Jarkko Lepistö
Lindberg Janne             TerUA             BMW M3                        2  Janne Lindberg
Lähdesmäki Martti          KauhUA            Ford Escort RS 2000           2  Martti Lähdesmäki
Mikkola Sauli              LopUA             BMW M3                        2  Sauli Mikkola
Mikkola Timo               LopUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Timo Mikkola
Mustonen Jarkko            UAU               BMW M3                        2  Jarkko Mustonen
Mäensivu Vesa              NoorUA/MK         BMW M3                        2  Vesa Mäensivu
Nikander Matti             RiiUA             BMW M3                        2  Matti Nikander
Nokkanen Antti             ValUA             BMW M3                        2  Antti Nokkanen
Nuikka Kim-Johan           AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Kim-Johan Nuikka
Nuorala Jaska              KangUA            Volvo 240                     2  Jaska Nuorala
Palmu Janne                ValUA             Opel Astra GSi 16V            2  Janne Palmu
Penttilä Kimmo             ValUA             BMW M3                        2  Kimmo Penttilä
Putaja Pekka               VammUA            Opel Ascona                   2  Pekka Putaja
Rekola Jere                LahUA             Mercedes 190 2,3              2  Jere Rekola
Rinne Mika                 SaaUA             Opel Ascona B                 2  Mika Rinne
Röyhkiö Tero               OrSUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Tero Röyhkiö
Salminen Jukka             HeiUA             Opel Ascona B                 2  Jukka Salminen
Salminen Tero              LopUA             Volvo 240                     2  Tero Salminen
Savonen Tero               LMM               Opel Ascona i 2000            2  Tero Savonen
Sjöberg Micael             PadMU             BMW M3                        2  Micael Sjöberg
Styf Antti                 UAU               Toyota Corolla KE20           2  Antti Styf
Stålhammar Eetu            OrSUA             Opel Astra GSi 16V            2  Eetu Stålhammar
Sundell Sami               EspooUA           Ford Escort RS 2000           2  Sami Sundell
Tawast Anssi               JyvUA             Opel Kadett GSi 16V           2  Anssi Tawast
Toivonen Jari              LopUA             BMW M3                        2  Jari Toivonen
Tång Mikael                AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Mikael Tång
Törmä Pasi                 RiiUA             Volvo 240                     2  Pasi Törmä
Valme Sami                 TMS               BMW M3                        2  Sami Valme
Vihervuori Petri           OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Petri Vihervuori
Viitala Petri              AUK J-äijät       Ford Escort RS 2000           2  Petri Viitala
Vuori Juhani               SomUA             Ford Escort RS 2000           2  Juhani Vuori
Österman Tom               TapUA             Ford Escort RS 2000           2  Tom Österman

(takaisin sisällysluetteloon)
3: Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Aaltonen Antti             UAU               Ford Escort RS 2000           3  Antti Aaltonen
Aaltonen Kari              SatUA             VW 1302 S                     3  Kari Aaltonen
Ala-Talkkari Mikko         LapUA             Toyota Starlet                3  Mikko Ala-Talkkari
Amberg Andreas             AL-Myrskylä       Ford Escort RS 2000           3  Andreas Amberg
Anttila Anders             KotkaUA           Toyota Starlet                3  Anders Anttila
Auvila Marko               AL-Kangasniemi    Opel Astra F GSi 16V          3  Marko Auvila
Elo Ari                    KSAU              Ford Escort RS 2000           3  Ari Elo
Färlin Tuomas              NokUA             Opel Manta 2.0 E              3  Tuomas Färlin
Hatakka Jarno              LopUA             Ford Escort RS 2000           3  Jarno Hatakka
Joensuu Timo               KuortUA           Toyota Starlet                3  Timo Joensuu
Jormanainen Jani           PiekUA            Toyota Starlet                3  Jani Jormanainen
Jäykkä Markus              EurUA             Toyota Starlet                3  Markus Jäykkä
Kankaanpää Tomi            EPUA              VW 17 Golf GTI                3  Tomi Kankaanpää
Karjalainen Teijo          Kaj-UA            Ford Escort RS 2000           3  Teijo Karjalainen
Kautto Juha                CCR               Ford Escort RS 2000           3  Juha Kautto
Kilpeläinen Timo           EspUA             Ford Escort RS 2000           3  Timo Kilpeläinen
Kivistö Toni               LahUA             Toyota Starlet                3  Toni Kivistö
Koivusaari Sami            HyUA              Toyota Corolla GT             3  Sami Koivusaari
Koski Pasi                 OrSUA             VW 17 Golf GTI                3  Pasi Koski
Kulmala Mikko              LemUA             Toyota Starlet                3  Mikko Kulmala
Kuortti Toni               OriUA             Opel Ascona B                 3  Toni Kuortti
Kuosmanen Toni             MikUA             Ford Escort RS 2000           3  Toni Kuosmanen
Kämppi Veini               MhMK              Ford Escort RS 2000           3  Veini Kämppi
Kärki Kimmo                HamUA             BMW M3                        3  Kimmo Kärki
Lahtinen Matti             ESRC              Ford Escort RS 2000           3  Matti Lahtinen
Laine Jani                 TerUA             Toyota Starlet                3  Jani Laine
Lehmonen Mikko             SuonUA            Vauxhall Astra GTE 16V        3  Mikko Lehmonen
Leiviskä Rauli             LemUA             VW 19 Golf GTI 16V            3  Rauli Leiviskä
Lindholm Axel              NHD               Ford Escort RS 2000           3  Axel Lindholm
Litjo Hannu                PaiUA             Opel Ascona B                 3  Hannu Litjo
Mattila Reijo              SomUA             VW Golf GTI 16V 2.0           3  Reijo Mattila
Melanen Jukka              KeurUA            Toyota Starlet                3  Jukka Melanen
Mustanoja Pekka            HausUA            Opel Kadett E GSi 16V         3  Pekka Mustanoja
Nikula Pauli               LopUA             Opel Ascona B                 3  Pauli Nikula
Nikusaari Toni             ATAK/UA           Toyota Starlet                3  Toni Nikusaari
Nordström Magnus           E-TMK/UA          Peugeot 205 GTI               3  Magnus Nordström
Nummela Teppo              OrSUA             Ford Escort RS 2000           3  Teppo Nummela
Ojala Veijo                OriUA             BMW 325i                      3  Veijo Ojala
Paananen Jani              KongUA            Toyota Corolla GT             3  Jani Paananen
Patjas Petri               OriUA             VW 17 Golf GTI                3  Petri Patjas
Pessi Ville                HyUA              Toyota Starlet                3  Ville Pessi
Pykäläinen Ville-Markus    JoeUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Ville-Markus Pykäläinen
Pyrhönen Pasi              HyUA              Opel Astra GSi 16V            3  Pasi Pyrhönen
Riuttanen Jukka            Päij-HUA          Opel Kadett GSi 16V           3  Jukka Riuttanen
Saharinen Jaakko           AL-Myrskylä       Toyota Starlet                3  Jaakko Saharinen
Sahlin Mathias             PoSUA             Ford Escort                   3  Mathias Sahlin
Salmikari Petri            THU-TEAM          Toyota Corolla 1600 GT        3  Petri Salmikari
Salo Tero                  PiekUA            Ford Escort RS 2000           3  Tero Salo
Siikala Matti              OriUA             Ford Escort RS 2000           3  Matti Siikala
Sylvänne Jani              NoorUA/MK         Toyota Starlet                3  Jani Sylvänne
Syynimaa Jussi             AL-Härmä          Toyota Starlet                3  Jussi Syynimaa
Tiilikka Jussi-Pekka       PokyUA            Toyota Starlet                3  Jussi-Pekka Tiilikka
Tikander Ville             KangUA            Fiat Tipo 2.0i 16v            3  Ville Tikander
Tissari Reko               NuUA              BMW 325i                      3  Reko Tissari
Tolvanen Tero              Juvan UA          Opel Astra GSi 16V            3  Tero Tolvanen
Valkonen Pasi              LahUA             Toyota Starlet                3  Pasi Valkonen
Vesala Veli                HamUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Veli Vesala
Viitala Pasi               P-HUA             Toyota Corolla 1600 GT        3  Pasi Viitala
Vilenius Topi              ESRC              Volvo 240                     3  Topi Vilenius
Väisänen Tero              LMM               Volvo 240                     3  Tero Väisänen
Väänänen Matti             HausUA            Ford Escort RS 2000           3  Matti Väänänen
Öhberg Anders              RUFAK             VW 19 Golf GTi 16V            3  Anders Öhberg
 (takaisin sisällysluetteloon)
4: Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Aalto Sami                 UUA               Ford Escort RS 2000           4  Sami Aalto
Boman Marko                HyUA              Toyota Corolla KE20           4  Marko Boman
Finska Semi                LprUA             Ford Escort RS 2000           4  Semi Finska
Haapamäki Henri            VammUA            Ford Escort RS 2000           4  Henri Haapamäki
Haapaniemi Pasi            LahUA             Toyota Corolla GT             4  Pasi Haapaniemi
Haapoja Jarno              LapUA             Ford Ecort RS 2000            4  Jarno Haapoja
Haarala Ville              UAU               Seat Ibiza GTI                4  Ville Haarala
Hakala Tapio               P-HUA             Toyota Starlet                4  Tapio Hakala
Heikkilä Reijo             NaSU              BMW M3                        4  Reijo Heikkilä
Heikkilä Tommi             MynUA             BMW M3                        4  Tommi Heikkilä
Hoppania Timo              LamUA             Ford Escort RS 2000           4  Timo Hoppania
Härmä Jani                 ValUA             Sunbeam Avenger 1600 GT       4  Jani Härmä
Ikävalko Petri             Päij-HUA          Ford Escort RS 2000           4  Petri Ikävalko
Jokinen Sami               OrSUA             Ford Escort RS 2000           4  Sami Jokinen
Jääskeläinen Toni          HamUA             Toyota Starlet                4  Toni Jääskeläinen
Kallonen Seppo             EspUA             Volvo 240                     4  Seppo Kallonen
Kanerva Kari               LohUA             Opel Astra GSi 16V            4  Kari Kanerva
Karipalo Hannu             NoorUA/MK         Toyota Corolla                4  Hannu Karipalo
Kihlman Jari               KuuUA             BMW 325i                      4  Jari Kihlman
Kinnunen Jaro              UAU               Honda Civic VTi               4  Jaro Kinnunen
Kiviniemi Tony             OriUA             Opel Ascona B                 4  Tony Kiviniemi
Kokko Jari-Pekka           LemUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari-Pekka Kokko
Kokkonen Mika              HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Mika Kokkonen
Kortesuo Pasi              PR-Rac            VW 19 Golf GTi 16V            4  Pasi Kortesuo
Koskela Patrik             AL-Myrskylä       Toyota Starlet                4  Patrik Koskela
Kurkela Mikko              OUA               Opel Corsa GSi                4  Mikko Kurkela
Lehtinen Petri             VihUA             VW 19 Golf GTI                4  Petri Lehtinen
Lemmetti Mika              LaihUA            Toyota Starlet                4  Mika Lemmetti
Leppämäki Markus           SaaUA             Opel Astra GSi 16V            4  Markus Leppämäki
Liimatainen Harri          LMM               BMW 325                       4  Harri Liimatainen
Luhtanen Janne             THU-TEAM          Ford Escort                   4  Janne Luhtanen
Luotonen Jonne             LMM               BMW 325i                      4  Jonne Luotonen
Makkonen Janne             PiekUA            Ford Escort RS 2000           4  Janne Makkonen
Manninen Rauno             HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Rauno Manninen
Mäki Petri                 NokUA             Ford Escort RS 2000           4  Petri Mäki
Mäkinen Petri              Mäntän UA         BMW 325i                      4  Petri Mäkinen
Nousiainen Jori            LapinlAU          Toyota Corolla FX-GT          4  Jori Nousiainen
Nousiainen Timo            HANKIRALLI RY     Toyota Starlet                4  Timo Nousiainen
Nukarinen Tommi            KangUA            BMW 325i                      4  Tommi Nukarinen
Nurminen Juho              VääUA             Ford Escort RS 2000           4  Juho Nurminen
Ojala Sami                 UAU               BMW 325i                      4  Sami Ojala
Paasonen Marko             RiiUA             VW 17 Golf GTI                4  Marko Paasonen
Pajunen Mikko              JyvUA             Opel Kadett E GSi 16V         4  Mikko Pajunen
Palomäki Jari              SatUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari Palomäki
Pasanen Heikki             HyUA              Toyota Starlet                4  Heikki Pasanen
Peltonen Juho              AnkUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Juho Peltonen
Peräalho Ismo              MynUA             Opel Ascona B                 4  Ismo Peräalho
Pihala Jesse               V-SUA             Toyota Corolla 1600 GT        4  Jesse Pihala
Pihlajasaari Sami          KySUA             Toyota Starlet                4  Sami Pihlajasaari
Piippo Petri               SIIMU 2000        Opel Ascona                   4  Petri Piippo
Piira Jyrki                MhMK              BMW M3                        4  Jyrki Piira
Pohjankivi Juha-Pekka      NoorUA/MK         Ford Escort RS 2000           4  Juha-Pekka Pohjankivi
Rauhaniemi Sami            LMM               Opel Kadett D                 4  Sami Rauhaniemi
Risunen Ville              ESRC              Toyota Starlet                4  Ville Risunen
Roihas Vesa                HyUA              Peugeot 205 GTi 1900          4  Vesa Roihas
Rostedt Kimmo              LahUA             Toyota Starlet                4  Kimmo Rostedt
Ruoppa Timo                LuuUA             Toyota Starlet                4  Timo Ruoppa
Saari Sami                 LapUA             Toyota Starlet                4  Sami Saari
Sakala Tommi               UUA               Ford Escort RS 2000           4  Tommi Sakala
Siilimäki Sami             LamUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Sami Siilimäki
Söderström Jan             LohUA             Ford Escort RS 2000           4  Jan Söderström
Säteri Jari                FoSUA             BMW 325i                      4  Jani Säteri
Tannermäki Ville           AL/AKU-Jkl        Opel Astra GSi 16V            4  Ville Tannermäki
Tervaniemi Marko           LamUA             BMW 325                       4  Marko Tervaniemi
Tiilikka Jari-Matti        PokyUA            Ford Escort RS 2000           4  Jari-Matti Tiilikka
Tikkinen Harri             ÄkiUA             BMW M3                        4  Harri Tikkinen
Turpeinen Petri            ValUA             Volvo 240                     4  Petri Turpeinen
Vastamäki Rene             TamUA             BMW 325i                      4  Rene Vastamäki
Veikkanen Niko             HyUA              BMW 325i                      4  Niko Veikkanen
Virtanen Timo              UUA               Toyota Starlet                4  Timo Virtanen
Visa Olli                  VAU               BMW 325i                      4  Olli Visa
Ylämäki Mikko              HamUA             BMW 325i                      4  Mikko Ylämäki
Ylönen Janne               ESRC              BMW 325                       4  Janne Ylönen

5: Akkala Ari                 P-HUA             BMW 325                       5  Ari Akkala
Kanninen Pekka             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Pekka Kanninen
Karala Pentti              RiiUA             Opel Astra F GSi 16V          5  Pentti Karala
Koimäki Heikki             UAU               Ford Escort RS 2000           5  Heikki Koimäki
Kononen Markku             VuorikAK          Ford Escort RS 2000           5  Markku Kononen
Kukkonen Alpo              PetUA             Ford Escort RS 2000           5  Alpo Kukkonen
Kuusinen Ari               ALTI              Lada 2107                     5  Ari Kuusinen
Partti Heimo               MhMK              Volvo 240                     5  Heimo Partti
Roikonen Seppo             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Roikonen
Saarinen Heikki            HyUA              Opel Astra F GSi 16V          5  Heikki Saarinen
Sarén Arto                 LahUA             Ford Escort RS 2000           5  Arto Sarén
Tykkä Ilkka                NuUA              Ford Escort RS 2000           5  Ilkka Tykkä
Väätäinen Seppo            KUA               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Väätäinen
Väätänen Asko              TamUA             Ford Escort RS 2000           5  Asko Väätänen
Österholm Leif             E-TMK/UA          Toyota Starlet                5  Leif Österholm
Österholm Stig             E-TMK/UA          Toyota Corolla GT             5  Stig Österholm

(takaisin sisällysluetteloon)
AUTOITTAIN: Nimi                       Seura             Auto                         Lk  Ilmoittaja
Hallia Tomi                MäntsMK           BMW                           2  Tomi Hallia
Akkala Ari                 P-HUA             BMW 325                       5  Ari Akkala
Liimatainen Harri          LMM               BMW 325                       4  Harri Liimatainen
Tervaniemi Marko           LamUA             BMW 325                       4  Marko Tervaniemi
Ylönen Janne               ESRC              BMW 325                       4  Janne Ylönen
Aaltonen Mika              PoSUA             BMW 325i                      2  Mika Aaltonen
Kihlman Jari               KuuUA             BMW 325i                      4  Jari Kihlman
Luotonen Jonne             LMM               BMW 325i                      4  Jonne Luotonen
Mäkinen Petri              Mäntän UA         BMW 325i                      4  Petri Mäkinen
Nukarinen Tommi            KangUA            BMW 325i                      4  Tommi Nukarinen
Ojala Sami                 UAU               BMW 325i                      4  Sami Ojala
Ojala Veijo                OriUA             BMW 325i                      3  Veijo Ojala
Tissari Reko               NuUA              BMW 325i                      3  Reko Tissari
Vastamäki Rene             TamUA             BMW 325i                      4  Rene Vastamäki
Veikkanen Niko             HyUA              BMW 325i                      4  Niko Veikkanen
Visa Olli                  VAU               BMW 325i                      4  Olli Visa
Ylämäki Mikko              HamUA             BMW 325i                      4  Mikko Ylämäki
Säteri Jari                FoSUA             BMW 325i                      4  Jani Säteri
Heikkilä Reijo             NaSU              BMW M3                        4  Reijo Heikkilä
Heikkilä Tommi             MynUA             BMW M3                        4  Tommi Heikkilä
Juhannusvuori Kimmo        RaisUA            BMW M3                        2  Kimmo Juhannusvuori
Kuuru Janne                LapUA             BMW M3                        2  Janne Kuuru
Kärki Kimmo                HamUA             BMW M3                        3  Kimmo Kärki
Lindberg Janne             TerUA             BMW M3                        2  Janne Lindberg
Mikkola Sauli              LopUA             BMW M3                        2  Sauli Mikkola
Mustonen Jarkko            UAU               BMW M3                        2  Jarkko Mustonen
Mäensivu Vesa              NoorUA/MK         BMW M3                        2  Vesa Mäensivu
Nikander Matti             RiiUA             BMW M3                        2  Matti Nikander
Nokkanen Antti             ValUA             BMW M3                        2  Antti Nokkanen
Nuikka Kim-Johan           AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Kim-Johan Nuikka
Penttilä Kimmo             ValUA             BMW M3                        2  Kimmo Penttilä
Piira Jyrki                MhMK              BMW M3                        4  Jyrki Piira
Sjöberg Micael             PadMU             BMW M3                        2  Micael Sjöberg
Tikkinen Harri             ÄkiUA             BMW M3                        4  Harri Tikkinen
Toivonen Jari              LopUA             BMW M3                        2  Jari Toivonen
Tång Mikael                AL-Myrskylä       BMW M3                        2  Mikael Tång
Valme Sami                 TMS               BMW M3                        2  Sami Valme
Tikander Ville             KangUA            Fiat Tipo 2.0i 16v            3  Ville Tikander
Haapoja Jarno              LapUA             Ford Ecort RS 2000            4  Jarno Haapoja
Luhtanen Janne             THU-TEAM          Ford Escort                   4  Janne Luhtanen
Sahlin Mathias             PoSUA             Ford Escort                   3  Mathias Sahlin
Aalto Sami                 UUA               Ford Escort RS 2000           4  Sami Aalto
Aaltonen Antti             UAU               Ford Escort RS 2000           3  Antti Aaltonen
Amberg Andreas             AL-Myrskylä       Ford Escort RS 2000           3  Andreas Amberg
Anttonen Pekka             OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Pekka Anttonen
Elo Ari                    KSAU              Ford Escort RS 2000           3  Ari Elo
Finska Semi                LprUA             Ford Escort RS 2000           4  Semi Finska
Haapamäki Henri            VammUA            Ford Escort RS 2000           4  Henri Haapamäki
Hatakka Jarno              LopUA             Ford Escort RS 2000           3  Jarno Hatakka
Hoppania Timo              LamUA             Ford Escort RS 2000           4  Timo Hoppania
Ikävalko Petri             Päij-HUA          Ford Escort RS 2000           4  Petri Ikävalko
Ilves Matti                LprRT             Ford Escort RS 2000           2  Matti Ilves
Jokinen Sami               OrSUA             Ford Escort RS 2000           4  Sami Jokinen
Järvi Veijo                AL-Härmä          Ford Escort RS 2000           2  Veijo Järvi
Kanninen Pekka             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Pekka Kanninen
Karjalainen Teijo          Kaj-UA            Ford Escort RS 2000           3  Teijo Karjalainen
Kautto Juha                CCR               Ford Escort RS 2000           3  Juha Kautto
Kilpeläinen Timo           EspUA             Ford Escort RS 2000           3  Timo Kilpeläinen
Koimäki Heikki             UAU               Ford Escort RS 2000           5  Heikki Koimäki
Kokko Jari-Pekka           LemUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari-Pekka Kokko
Kokkonen Mika              HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Mika Kokkonen
Kononen Markku             VuorikAK          Ford Escort RS 2000           5  Markku Kononen
Kukkonen Alpo              PetUA             Ford Escort RS 2000           5  Alpo Kukkonen
Kuosmanen Toni             MikUA             Ford Escort RS 2000           3  Toni Kuosmanen
Kämppi Veini               MhMK              Ford Escort RS 2000           3  Veini Kämppi
Lahtinen Matti             ESRC              Ford Escort RS 2000           3  Matti Lahtinen
Lepistö Jarkko             LemUA             Ford Escort RS 2000           2  Jarkko Lepistö
Lindholm Axel              NHD               Ford Escort RS 2000           3  Axel Lindholm
Lähdesmäki Martti          KauhUA            Ford Escort RS 2000           2  Martti Lähdesmäki
Makkonen Janne             PiekUA            Ford Escort RS 2000           4  Janne Makkonen
Manninen Rauno             HyUA              Ford Escort RS 2000           4  Rauno Manninen
Mäki Petri                 NokUA             Ford Escort RS 2000           4  Petri Mäki
Nummela Teppo              OrSUA             Ford Escort RS 2000           3  Teppo Nummela
Nurminen Juho              VääUA             Ford Escort RS 2000           4  Juho Nurminen
Palomäki Jari              SatUA             Ford Escort RS 2000           4  Jari Palomäki
Pohjankivi Juha-Pekka      NoorUA/MK         Ford Escort RS 2000           4  Juha-Pekka Pohjankivi
Roikonen Seppo             RDT               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Roikonen
Sakala Tommi               UUA               Ford Escort RS 2000           4  Tommi Sakala
Salo Tero                  PiekUA            Ford Escort RS 2000           3  Tero Salo
Sarén Arto                 LahUA             Ford Escort RS 2000           5  Arto Sarén
Siikala Matti              OriUA             Ford Escort RS 2000           3  Matti Siikala
Sundell Sami               EspooUA           Ford Escort RS 2000           2  Sami Sundell
Söderström Jan             LohUA             Ford Escort RS 2000           4  Jan Söderström
Tiilikka Jari-Matti        PokyUA            Ford Escort RS 2000           4  Jari-Matti Tiilikka
Tykkä Ilkka                NuUA              Ford Escort RS 2000           5  Ilkka Tykkä
Vihervuori Petri           OriUA             Ford Escort RS 2000           2  Petri Vihervuori
Viitala Petri              AUK J-äijät       Ford Escort RS 2000           2  Petri Viitala
Vuori Juhani               SomUA             Ford Escort RS 2000           2  Juhani Vuori
Väänänen Matti             HausUA            Ford Escort RS 2000           3  Matti Väänänen
Väätäinen Seppo            KUA               Ford Escort RS 2000           5  Seppo Väätäinen
Väätänen Asko              TamUA             Ford Escort RS 2000           5  Asko Väätänen
Österman Tom               TapUA             Ford Escort RS 2000           2  Tom Österman
Kinnunen Jaro              UAU               Honda Civic VTi               4  Jaro Kinnunen
Kuusinen Ari               ALTI              Lada 2107                     5  Ari Kuusinen
Halttunen Mika             LMM               Lancia Delta Integrale        2  Mika Halttunen
Rekola Jere                LahUA             Mercedes 190 2,3              2  Jere Rekola
Piippo Petri               SIIMU 2000        Opel Ascona                   4  Petri Piippo
Putaja Pekka               VammUA            Opel Ascona                   2  Pekka Putaja
Kiviniemi Tony             OriUA             Opel Ascona B                 4  Tony Kiviniemi
Kuortti Toni               OriUA             Opel Ascona B                 3  Toni Kuortti
Litjo Hannu                PaiUA             Opel Ascona B                 3  Hannu Litjo
Nikula Pauli               LopUA             Opel Ascona B                 3  Pauli Nikula
Peräalho Ismo              MynUA             Opel Ascona B                 4  Ismo Peräalho
Rinne Mika                 SaaUA             Opel Ascona B                 2  Mika Rinne
Salminen Jukka             HeiUA             Opel Ascona B                 2  Jukka Salminen
Savonen Tero               LMM               Opel Ascona i 2000            2  Tero Savonen
Auvila Marko               AL-Kangasniemi    Opel Astra F GSi 16V          3  Marko Auvila
Peltonen Juho              AnkUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Juho Peltonen
Pykäläinen Ville-Markus    JoeUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Ville-Markus Pykäläinen
Saarinen Heikki            HyUA              Opel Astra F GSi 16V          5  Heikki Saarinen
Siilimäki Sami             LamUA             Opel Astra F GSi 16V          4  Sami Siilimäki
Vesala Veli                HamUA             Opel Astra F GSi 16V          3  Veli Vesala
Kanerva Kari               LohUA             Opel Astra GSi 16V            4  Kari Kanerva
Leppämäki Markus           SaaUA             Opel Astra GSi 16V            4  Markus Leppämäki
Palmu Janne                ValUA             Opel Astra GSi 16V            2  Janne Palmu
Pyrhönen Pasi              HyUA              Opel Astra GSi 16V            3  Pasi Pyrhönen
Stålhammar Eetu            OrSUA             Opel Astra GSi 16V            2  Eetu Stålhammar
Tannermäki Ville           AL/AKU-Jkl        Opel Astra GSi 16V            4  Ville Tannermäki
Tolvanen Tero              Juvan UA          Opel Astra GSi 16V            3  Tero Tolvanen
Kurkela Mikko              OUA               Opel Corsa GSi                4  Mikko Kurkela
Rauhaniemi Sami            LMM               Opel Kadett D                 4  Sami Rauhaniemi
Jokela Janne               HämUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Jokela
Kamila Janne               PokyUA            Opel Kadett E GSi 16V         2  Janne Kamila
Mikkola Timo               LopUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Timo Mikkola
Mustanoja Pekka            HausUA            Opel Kadett E GSi 16V         3  Pekka Mustanoja
Pajunen Mikko              JyvUA             Opel Kadett E GSi 16V         4  Mikko Pajunen
Röyhkiö Tero               OrSUA             Opel Kadett E GSi 16V         2  Tero Röyhkiö
Riuttanen Jukka            Päij-HUA          Opel Kadett GSi 16V           3  Jukka Riuttanen
Tawast Anssi               JyvUA             Opel Kadett GSi 16V           2  Anssi Tawast
Färlin Tuomas              NokUA             Opel Manta 2.0 E              3  Tuomas Färlin
Nordström Magnus           E-TMK/UA          Peugeot 205 GTI               3  Magnus Nordström
Roihas Vesa                HyUA              Peugeot 205 GTi 1900          4  Vesa Roihas
Haarala Ville              UAU               Seat Ibiza GTI                4  Ville Haarala
Härmä Jani                 ValUA             Sunbeam Avenger 1600 GT       4  Jani Härmä
Karipalo Hannu             NoorUA/MK         Toyota Corolla                4  Hannu Karipalo
Fonsell Petri              SomUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Petri Fonsell
Korhonen Jukka             NilUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Jukka Korhonen
Koski Jari                 KvanUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Jari Koski
Melanen Sami               KeurUA            Toyota Corolla 1600 GT        1  Sami Melanen
Nevä Samuli                PaiUA             Toyota Corolla 1600 GT        1  Samuli Nevä
Pihala Jesse               V-SUA             Toyota Corolla 1600 GT        4  Jesse Pihala
Salmikari Petri            THU-TEAM          Toyota Corolla 1600 GT        3  Petri Salmikari
Viitala Pasi               P-HUA             Toyota Corolla 1600 GT        3  Pasi Viitala
Itkonen Petri              RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Petri Itkonen
Laaksonen Juha             RiiUA             Toyota Corolla FX-GT          1  Juha Laaksonen
Nousiainen Jori            LapinlAU          Toyota Corolla FX-GT          4  Jori Nousiainen
Boström Marko              UAU               Toyota Corolla GT             1  Marko Boström
Haapaniemi Pasi            LahUA             Toyota Corolla GT             4  Pasi Haapaniemi
Högström Juha              AL-Myrskylä       Toyota Corolla GT             1  Juha Högström
Kirvesmäki Ari             UAU               Toyota Corolla GT             1  Ari Kirvesmäki
Koivusaari Sami            HyUA              Toyota Corolla GT             3  Sami Koivusaari
Mukkala Sami               TohUA             Toyota Corolla GT             1  Sami Mukkala
Mäkelä Kai                 SäkUA             Toyota Corolla GT             1  Kai Mäkelä
Paananen Jani              KongUA            Toyota Corolla GT             3  Jani Paananen
Soini Kalle                KankUA            Toyota Corolla GT             1  Kalle Soini
Österholm Stig             E-TMK/UA          Toyota Corolla GT             5  Stig Österholm
Boman Marko                HyUA              Toyota Corolla KE20           4  Marko Boman
Styf Antti                 UAU               Toyota Corolla KE20           2  Antti Styf
Ala-Talkkari Mikko         LapUA             Toyota Starlet                3  Mikko Ala-Talkkari
Altti Pekka                AUK J-äijät       Toyota Starlet                1  Pekka Altti
Anttila Anders             KotkaUA           Toyota Starlet                3  Anders Anttila
Hakala Tapio               P-HUA             Toyota Starlet                4  Tapio Hakala
Joensuu Timo               KuortUA           Toyota Starlet                3  Timo Joensuu
Jormanainen Jani           PiekUA            Toyota Starlet                3  Jani Jormanainen
Jäykkä Markus              EurUA             Toyota Starlet                3  Markus Jäykkä
Jääskeläinen Toni          HamUA             Toyota Starlet                4  Toni Jääskeläinen
Kivistö Toni               LahUA             Toyota Starlet                3  Toni Kivistö
Kolehmainen Joonas         RiiUA             Toyota Starlet                1  Joonas Kolehmainen
Koskela Patrik             AL-Myrskylä       Toyota Starlet                4  Patrik Koskela
Koskema Heikki             VääUA             Toyota Starlet                1  Heikki Koskema
Kotila Pasi                TohUA             Toyota Starlet                1  Pasi Kotila
Kulmala Mikko              LemUA             Toyota Starlet                3  Mikko Kulmala
Kuparinen Teuvo            TerUA             Toyota Starlet                1  Teuvo Kuparinen
Laine Jani                 TerUA             Toyota Starlet                3  Jani Laine
Lehtinen Jouni             KeurUA            Toyota Starlet                1  Jouni Lehtinen
Leinonen Marko             LuSMU             Toyota Starlet                1  Marko Leinonen
Lemmetti Mika              LaihUA            Toyota Starlet                4  Mika Lemmetti
Mansikkamäki Marko         PR-Rac            Toyota Starlet                1  Marko Mansikkamäki
Melanen Jukka              KeurUA            Toyota Starlet                3  Jukka Melanen
Nevanpää Kimmo             P-HUA             Toyota Starlet                1  Kimmo Nevanpää
Nikusaari Toni             ATAK/UA           Toyota Starlet                3  Toni Nikusaari
Nousiainen Timo            HANKIRALLI RY     Toyota Starlet                4  Timo Nousiainen
Ojala Jarkko               ValUA             Toyota Starlet                1  Jarkko Ojala
Palvanen Rauno             LahUA             Toyota Starlet                1  Rauno Palvanen
Pasanen Heikki             HyUA              Toyota Starlet                4  Heikki Pasanen
Pessi Ville                HyUA              Toyota Starlet                3  Ville Pessi
Pihlajasaari Sami          KySUA             Toyota Starlet                4  Sami Pihlajasaari
Pulkkinen Petteri          PiekUA            Toyota Starlet                1  Petteri Pulkkinen
Risunen Ville              ESRC              Toyota Starlet                4  Ville Risunen
Roivainen Timo             NilUA             Toyota Starlet                1  Timo Roivainen
Rostedt Kimmo              LahUA             Toyota Starlet                4  Kimmo Rostedt
Ruoppa Timo                LuuUA             Toyota Starlet                4  Timo Ruoppa
Saari Sami                 LapUA             Toyota Starlet                4  Sami Saari
Saharinen Jaakko           AL-Myrskylä       Toyota Starlet                3  Jaakko Saharinen
Salminen Aku               SaloUA            Toyota Starlet                1  Aku Salminen
Salminen Marko             NoorUA/MK         Toyota Starlet                1  Marko Salminen
Sjölund Krister            AL-Myrskylä       Toyota Starlet                1  Krister Sjölund
Sylvänne Jani              NoorUA/MK         Toyota Starlet                3  Jani Sylvänne
Syynimaa Jussi             AL-Härmä          Toyota Starlet                3  Jussi Syynimaa
Tiilikka Jussi-Pekka       PokyUA            Toyota Starlet                3  Jussi-Pekka Tiilikka
Uitto Heikki               LapUA             Toyota Starlet                1  Heikki Uitto
Valkonen Pasi              LahUA             Toyota Starlet                3  Pasi Valkonen
Virtanen Timo              UUA               Toyota Starlet                4  Timo Virtanen
Österholm Leif             E-TMK/UA          Toyota Starlet                5  Leif Österholm
Lehmonen Mikko             SuonUA            Vauxhall Astra GTE 16V        3  Mikko Lehmonen
Kallonen Seppo             EspUA             Volvo 240                     4  Seppo Kallonen
Lavikainen Olli            EspooUA           Volvo 240                     2  Olli Lavikainen
Nuorala Jaska              KangUA            Volvo 240                     2  Jaska Nuorala
Partti Heimo               MhMK              Volvo 240                     5  Heimo Partti
Salminen Tero              LopUA             Volvo 240                     2  Tero Salminen
Turpeinen Petri            ValUA             Volvo 240                     4  Petri Turpeinen
Törmä Pasi                 RiiUA             Volvo 240                     2  Pasi Törmä
Vilenius Topi              ESRC              Volvo 240                     3  Topi Vilenius
Väisänen Tero              LMM               Volvo 240                     3  Tero Väisänen
Aaltonen Kari              SatUA             VW 1302 S                     3  Kari Aaltonen
Kankaanpää Tomi            EPUA              VW 17 Golf GTI                3  Tomi Kankaanpää
Koski Pasi                 OrSUA             VW 17 Golf GTI                3  Pasi Koski
Paasonen Marko             RiiUA             VW 17 Golf GTI                4  Marko Paasonen
Patjas Petri               OriUA             VW 17 Golf GTI                3  Petri Patjas
Lehtinen Petri             VihUA             VW 19 Golf GTI                4  Petri Lehtinen
Kortesuo Pasi              PR-Rac            VW 19 Golf GTi 16V            4  Pasi Kortesuo
Leiviskä Rauli             LemUA             VW 19 Golf GTI 16V            3  Rauli Leiviskä
Öhberg Anders              RUFAK             VW 19 Golf GTi 16V            3  Anders Öhberg
Karhumäki Jouko            LopUA             VW Golf GTI 16V 2.0           2  Jouko Karhumäki
Mattila Reijo              SomUA             VW Golf GTI 16V 2.0           3  Reijo Mattila
 (takaisin sisällysluetteloon)