TENAB alkusivulle tästä, jos tulet "ulkoa"

                       

F-Cup osanottajat vuodelle 2007      27.2.2007 klo 21:20
(jokunen on vielä tulossa lisää)
 F-CUP 2007                    KILPAILIJOIDEN LUKUMÄÄRÄ            SIVU  1
 Arctic Promotion              Luokittain, ryhmittäin ja kilpailuttain
 Tuloslaskenta: TENAB,Mänttä
  
        ilmoitt lähti  kesk  sulj maali   kesk%
 Luokka   1: 21    21     0     0    21     0,0 Y  1 / enintään 1600 cc
          2: 30    30     0     0    30     0,0 Y  2 / yli 1600 cc
          3: 42    42     0     0    42     0,0 A  3 / vapaa cc
          4: 32    32     0     0    32     0,0 B  4 / vapaa cc
          5: 21    21     0     0    21     0,0 K  5 / vapaa cc BMW XTREME

 Yhteensä *  51    51     0     0    51     0.0 *   YLEINEN
 Yhteensä *  42    42     0     0    42     0.0 *   A-JUNIORIT
 Yhteensä *  32    32     0     0    32     0.0 *   B-JUNIORIT
 Yhteensä *  21    21     0     0    21     0.0 *   BMW XTREME-CUP

 Yhteensä** 125   125     0     0   125     0.0 **  F-Cup

22.2.2007 Anttonen Pekka A-junioreista Yleiseen
SISÄLLYSLUETTELO (linkit): Kaikki aakkosissa
Luokka 1 aakkosissa (Yl)
Luokka 2 aakkosissa (Yl)
Luokka 3 aakkosissa (A-jr)
Luokka 4 aakkosissa (B-jr)
Luokka 5 aakkosissa (XTREME)
Autoittain aakkosissa
KAIKKI AAKKOSISSA: Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Ala-Talkkari Mikko      LapUA           Toyota Starlet            4  Mikko Ala-Talkkari
Altti Pekka             AUK J-äijät     Toyota Starlet            1  Pekka Altti
Amberg Andreas          AL-Myrskylä     Ford Escort RS 2000       4  Andreas Amberg
Anttila Anders          KotkaUA         Toyota Starlet            4  Anders Anttila
Anttonen Pekka          OriUA           Ford Escort RS 2000       2  Pekka Anttonen
Borup Sam               NuUA            Opel Astra GSi 16V        3  Jani Väisänen
Boström Marko           HyrUA           Toyota Corolla GT         1  Marko Boström
Bäck Timo               LapUA           BMW 325i                  5  Timo Bäck
Eriksson Mats           PoSUA           BMW 325i                  4  Mats Eriksson
Eronen Janne            RUA             BMW M3                    3  Janne Eronen
Eskelinen Mika          RoiUA           VW Golf GTi 16V 2.0       3  Mika Eskelinen
Fonsell Petri           SomUA           Toyota Starlet            3  Petri Fonsell
Forsman Kim             SiAK            BMW M3                    3  BMWRACING.FI
Färlin Tuomas           NokUA           Opel Manta B GTE          4  Tuomas Färlin
Grönthal Kari           NuUA            BMW 325i                  5  Kari Grönthal
Halttunen Mika          LMM             Ford Escort RS 2000       2  Mika Halttunen
Hanhikoski Tommi        EPUA            Ford Escort RS 2000       3  Tommi Hanhikoski
Helanius Olli           V-SUA           BMW 325i                  5  Olli Helanius
Henttonen Juha          NokUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Juha Henttonen
Hyttinen Kai            SsUA            Ford Escort RS 2000       2  Scuderia Rossi
Hyövelä Marko           MynUA           BMW 325i                  5  Marko Hyövelä
Hyövelä Tomi            MynUA           BMW 325i                  5  Tomi Hyövelä
Häkkinen Marko          LMM             BMW 325i                  3  Marko Häkkinen
Högström Juha           AL-Myrskylä     Toyota Corolla GT         1  Juha Högström
Ihalainen Ville         KotkaUA         Ford Escort RS 2000       4  Ville Ihalainen
Itkonen Petri           RDT             Toyota Corolla FX-GT      3  Maanrak.Katupojat Oy
Joensuu Timo            KuortUA         Toyota Starlet            4  Timo Joensuu
Jokela Janne            HämUA           Opel Kadett GSi 16V       2  Janne Jokela
Jormanainen Jani        PiekUA          Toyota Starlet            3  Jani Jormanainen
Juhannusvuori Kimmo     RaisUA          BMW M3                    2  JOS Rallye Team
Juupajärvi Petri        ParkUA          Fiat 131 Racing           2  Petri Juupajärvi
Järvi Veijo             AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Veijo Järvi
Järvinen Tommi          TeisUA          BMW 325i                  5  Tommi Järvinen
Kaikkonen Erkki         VAU             BMW M3                    2  Erkki Kaikkonen
Kapela Jukka            ELISAN AK RY    BMW 325i                  5  Hannu Aarnio
Karhumäki Jouko         LopUA           VW Golf GTI 16V 2.0       2  Jouko Karhumäki
Karsikko Petri          PyMK            Ford Escort RS Cosworth   2  BV-Team Rallivideot
Kauppinen Mikko         LMM             Toyota Starlet            1  Mikko Kauppinen
Kettumäki Janne         LapUA           BMW 325i                  5  Janne Kettumäki
Kiviniemi Ilkka         PR-Rac          BMW M3                    2  Ilkka Kiviniemi
Kokko Jari-Pekka        PeMK            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari-Pekka Kokko
Kolehmainen Samuli      EspUA           Honda Civic               3  Veli-Matti Koskinen
Kopra Seppo             RDT             BMW M3                    2  Hannu's Rally Team
Korpela Mikko           KankUA          BMW 325i                  5  Mikko Korpela
Kortesuo Petri          PR-Rac          Toyota Starlet            3  Petri Kortesuo
Koskema Heikki          VääUA           Toyota Starlet            1  Heikki Koskema
Koski Jari              KvanUA          Toyota Corolla            1  Jari Koski
Koski-Lammi Hannu       JaMoKeUA/MK     BMW 325i                  5  Hannu Koski-Lammi
Kuoppala Anssi          AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Hannu's Rally Team
Kuoppala Timo           KälMU           Toyota Starlet            3  Timo Kuoppala
Laaksonen Juha          KySUA           Toyota Corolla FX-GT      1  Juha Laaksonen
Lahtinen Antti          LaihUA          Toyota Corolla GT         3  Antti Lahtinen
Landen Marko            THU-TEAM        Ford Escort RS 2000       3  Marko Landen
Lappalainen Jussi       KiuUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Jussi Lappalainen
Lauhasmaa Mikko         LapUA           Opel Astra GSi 16V        2  Mikko Lauhasmaa
Laukkanen Jari          PaiUA           Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari Laukkanen
Lavikainen Olli         EspUA           Volvo 240                 2  Olli Lavikainen
Lehessaari Mikko        TAK             Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Lehmonen Mikko          SuonUA          Vauxhall Astra F GTE 16V  3  Mikko Lehmonen
Lehtinen Jouni          KeurUA          Toyota Starlet            1  Jouni Lehtinen
Lehtinen Petri          VihUA           VW Golf GTi               4  Petri Lehtinen
Leiviskä Rauli          LemUA           VW 19 Golf GTI 16V        3  Rauli Leiviskä
Leppämäki Markus        SaaUA           Opel Astra F GSi 16V      4  Köpö-Racing Team
Luoma-aho Anssi         LapUA           BMW 325i                  5  Anssi Luoma-aho
Lähdesmäki Martti       KauhUA          Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Lähteenmäki Veli-Pekka  LahUA           Toyota Starlet            3  Veli-Pekka Lähteenmäki
Makkonen Janne          PiekUA          Ford Escort Mexico        4  Janne Makkonen
Mansikkamäki Marko      PR-Rac          Toyota Starlet            1  Marko Mansikkamäki
Marttinen Marko         AL-Kangasniemi  Ford Escort RS 2000       2  Marko Marttinen
Mattila Reijo           SomUA           VW Golf GTI 16V 2.0       4  Reijo Mattila
Melanen Jukka           KeurUA          Toyota Starlet            3  Juha Kovanen
Mertanen Aarni          KajUA           Ford Escort RS 2000       2  Aarni Mertanen
Miettinen Mikko         KongUA          Ford Escort RS 2000       3  Headhunters Racing Team
Mikkonen Esa            JoeUA           BMW 325i                  5  Esa Mikkonen
Mukkala Sami            KälMU           Toyota Corolla GT         1  Sami Mukkala
Mustonen Jarkko         VAU             BMW M3                    2  BMWRACING.FI
Mäensivu Vesa           NoorUA/MK       BMW M3                    2  Vesa Mäensivu
Mäkelä Kai              SäkUA           Toyota Corolla GT         1  Petteri Heinonen
Mäki Timo               RaisUA          Opel Kadett E GSi 16V     2  Timo Mäki
Nevanpää Kimmo          P-HUA           Toyota Starlet            3  Kimmo Nevanpää
Nevä Samuli             PaiUA           Toyota Starlet            1  Samuli Nevä
Nikander Matti          CCR             BMW M3                    2  Matti Nikander
Nikus Tomas             PokyUA          Toyota Corolla GT         1  Tomas Nikus
Nikusaari Toni          ATAK/UA         Lada 2105                 4  Toni Nikusaari
Nissinen Ilkka          KiuUA           Toyota Starlet            4  Ilkka Nissinen
Nordström Magnus        E-TMK/UA        Peugeot 205 GTi           3  Janne Seuranen
Nousiainen Jori         LapinlAU        Toyota Corolla FX-GT      4  Ari Nousiainen
Nuikka Kim-Johan        AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Robert Bärlund
Nukarinen Hannu         KangUA          BMW 325i                  5  Hannu Nukarinen
Nummela Teppo           OrSUA           Ford Escort RS 2000       4  Teppo Nummela
Nuorala Jaska           KangUA          Volvo 240                 2  Veku-Tuotteet
Nurmi Kari              VaToSUA         BMW 325i                  5  Xtreme Race
Näykki Juha             LapUA           Ford Escort RS 2000       3  Juha Näykki
Oljakka Kristian        AL-Härmä        Toyota Corolla 1600 GT    4  Kristian Oljakka
Paananen Jani           KongUA          Toyota Corolla 1600 GT    4  Head Hunters Racing Team
Peltokangas Jukka-Pekka KvanUA          BMW M3                    2  Jukka-Pekka Peltokangas
Peltola Marko           HamUA           Toyota Starlet            3  Marko Peltola
Peltomäki Juha          AlavUA          BMW 325i                  5  Juha Peltomäki
Perälä Mikko            LappajUA        Toyota Starlet            4  Mikko Perälä
Pessi Ville             HyUA            Toyota Starlet            3  Ville Pessi
Peuraniemi Marko        NokUA           Ford Escort RS 2000       4  Marko Peuraniemi
Piippo Petri            SIIMU2000       Opel Ascona i 2000        4  Petri Piippo
Pikkuaho Jussi          OUA             Toyota Starlet            4  Jussi Pikkuaho
Pirhonen Juha           VAU             BMW 325i                  5  Jussi Salosaari
Pirkkalainen Tommi      KonnMK/UA       Toyota Starlet 1300       4  Tommi Pirkkalainen
Pollari Mika            ÄkiUA           Toyota Corolla GT         3  Mika Pollari
Rajala Joni-Pekka       NoorUA/MK       Toyota Starlet            3  Joni-Pekka Rajala
Rautiainen Mika         PaMK/UA         Toyota Starlet            1  Mika Rautiainen
Rekola Jere             LahUA           Mercedes -Benz 190 2.3-16 2  Jere Rekola
Roivainen Timo          NilUA           Toyota Starlet            3  Timo Roivainen
Ruotsalainen Esa        KannMK/UA       Opel Astra GSi 16V        3  Köpö Racing Team
Ruutiainen Jani         OrSUA           BMW 325i                  5  Jani Ruutiainen
Rönnberg Mika           500-K           BMW 325i                  5  Xtreme Race
Röyhkiö Tero            OrSUA           Toyota Starlet            1  Kauno Mäkinen Oy
Saarelainen Veli-Matti  UuUA            Opel Astra GSi 16V        2  Veli-Matti Saarelainen
Saarinen Mika           TeisUA          Opel Astra F GSi 16V      3  Mika Saarinen
Sahlin Mathias          PoSUA           Ford Escort RS 2000       3  Mathias Sahlin
Salminen Aku            SaloUA          Toyota Corolla 1600 GT    1  Aku Salminen
Salminen Marko          NoorUA/MK       Toyota Starlet            1  Autokorjaamo Selivaara Ky
Salminen Tero           LopUA           Toyota Starlet            3  Tero Salminen
Salo Tero               PiekUA          Ford Escort RS 2000       4  Tero Salo
Savonen Tero            LMM             Opel Ascona i 2000        2  Tero Savonen
Selivaara Antti         SatUA           Toyota Corolla GT         3  Autopeltikorj.Selivaara
Sihvo Jarkko            KuhmUA          Toyota Starlet            4  Jarkko Sihvo
Siikala Matti           OriUA           Ford Escort RS 2000       4  Antti Siikala
Sinisalo Timo           PR-Rac          Toyota Corolla GT         1  Timo Sinisalo
Sjöberg Micael          PadMU           BMW M3                    2  Oili Jalonen Oy
Soini Kalle             KankUA          Toyota Corolla GT         3  Kalle Soini
Stålhammar Eetu         OrSUA           Opel Astra GSi 16V        2  Eetu Stålhammar
Suono Olavi             NuUA            BMW 325i                  5  Xtreme Race
Sylvänne Jani           NoorUA/MK       Toyota Starlet            4  Jani Sylvänne
Syynimaa Jussi          AL-Härmä        Toyota Starlet            3  BV-Team Rallivideot
Tawast Anssi            JyvUA           Opel Kadett E GSi 16V     3  Anssi Tawast
Tiippana Jussi          ImUA            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jussi Tiippana
Tikander Ville          KangUA          Fiat Tipo 2.0i 16v        4  Ville Tikander
Tikkanen Petteri        LakUA           Ford Escort RS 2000       3  Petteri Tikkanen
Toivonen Jari           LopUA           BMW M3                    2  Jari Toivonen
Tolvanen Tero           Juvan UA        Opel Astra F GSi 16V      3  Neste Juva
Tuominen Sami           SaaUA           BMW 325i                  5  Köpö Racing Team
Tång Mikael             AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Mikael Tång
Uitto Heikki            LapUA           Toyota Starlet            3  Heikki Uitto
Urrila Kari             P-HUA           Toyota Corolla 1600 GT    1  Kari Urrila
Valkonen Pasi           LahUA           Toyota Starlet            4  H&P yhtiöt Oy
Väisänen Tero           LMM             Volvo 240                 4  Tero Väisänen
Ylismäki Teijo          V-SUA           BMW 325i                  5  Teijo Ylismäki
Yrttiaho Juha-Pekka     LakUA           Toyota Starlet            1  Juha-Pekka Yrttiaho

(takaisin sisällysluetteloon)
LUOKITTAIN:
1:
Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Altti Pekka             AUK J-äijät     Toyota Starlet            1  Pekka Altti
Boström Marko           HyrUA           Toyota Corolla GT         1  Marko Boström
Högström Juha           AL-Myrskylä     Toyota Corolla GT         1  Juha Högström
Kauppinen Mikko         LMM             Toyota Starlet            1  Mikko Kauppinen
Koskema Heikki          VääUA           Toyota Starlet            1  Heikki Koskema
Koski Jari              KvanUA          Toyota Corolla            1  Jari Koski
Laaksonen Juha          KySUA           Toyota Corolla FX-GT      1  Juha Laaksonen
Lehtinen Jouni          KeurUA          Toyota Starlet            1  Jouni Lehtinen
Mansikkamäki Marko      PR-Rac          Toyota Starlet            1  Marko Mansikkamäki
Mukkala Sami            KälMU           Toyota Corolla GT         1  Sami Mukkala
Mäkelä Kai              SäkUA           Toyota Corolla GT         1  Petteri Heinonen
Nevä Samuli             PaiUA           Toyota Starlet            1  Samuli Nevä
Nikus Tomas             PokyUA          Toyota Corolla GT         1  Tomas Nikus
Rautiainen Mika         PaMK/UA         Toyota Starlet            1  Mika Rautiainen
Röyhkiö Tero            OrSUA           Toyota Starlet            1  Kauno Mäkinen Oy
Salminen Aku            SaloUA          Toyota Corolla 1600 GT    1  Aku Salminen
Salminen Marko          NoorUA/MK       Toyota Starlet            1  Autokorjaamo Selivaara Ky
Sinisalo Timo           PR-Rac          Toyota Corolla GT         1  Timo Sinisalo
Urrila Kari             P-HUA           Toyota Corolla 1600 GT    1  Kari Urrila
Yrttiaho Juha-Pekka     LakUA           Toyota Starlet            1  Juha-Pekka Yrttiaho

(takaisin sisällysluetteloon)
2:
Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Anttonen Pekka          OriUA           Ford Escort RS 2000       2  Pekka Anttonen
Halttunen Mika          LMM             Ford Escort RS 2000       2  Mika Halttunen
Hyttinen Kai            SsUA            Ford Escort RS 2000       2  Scuderia Rossi
Jokela Janne            HämUA           Opel Kadett GSi 16V       2  Janne Jokela
Juhannusvuori Kimmo     RaisUA          BMW M3                    2  JOS Rallye Team
Juupajärvi Petri        ParkUA          Fiat 131 Racing           2  Petri Juupajärvi
Kaikkonen Erkki         VAU             BMW M3                    2  Erkki Kaikkonen
Karhumäki Jouko         LopUA           VW Golf GTI 16V 2.0       2  Jouko Karhumäki
Karsikko Petri          PyMK            Ford Escort RS Cosworth   2  BV-Team Rallivideot
Kiviniemi Ilkka         PR-Rac          BMW M3                    2  Ilkka Kiviniemi
Kopra Seppo             RDT             BMW M3                    2  Hannu's Rally Team
Lauhasmaa Mikko         LapUA           Opel Astra GSi 16V        2  Mikko Lauhasmaa
Lavikainen Olli         EspUA           Volvo 240                 2  Olli Lavikainen
Lehessaari Mikko        TAK             Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Lähdesmäki Martti       KauhUA          Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Marttinen Marko         AL-Kangasniemi  Ford Escort RS 2000       2  Marko Marttinen
Mertanen Aarni          KajUA           Ford Escort RS 2000       2  Aarni Mertanen
Mustonen Jarkko         VAU             BMW M3                    2  BMWRACING.FI
Mäensivu Vesa           NoorUA/MK       BMW M3                    2  Vesa Mäensivu
Mäki Timo               RaisUA          Opel Kadett E GSi 16V     2  Timo Mäki
Nikander Matti          CCR             BMW M3                    2  Matti Nikander
Nuikka Kim-Johan        AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Robert Bärlund
Nuorala Jaska           KangUA          Volvo 240                 2  Veku-Tuotteet
Peltokangas Jukka-Pekka KvanUA          BMW M3                    2  Jukka-Pekka Peltokangas
Rekola Jere             LahUA           Mercedes -Benz 190 2.3-16 2  Jere Rekola
Saarelainen Veli-Matti  UuUA            Opel Astra GSi 16V        2  Veli-Matti Saarelainen
Savonen Tero            LMM             Opel Ascona i 2000        2  Tero Savonen
Sjöberg Micael          PadMU           BMW M3                    2  Oili Jalonen Oy
Stålhammar Eetu         OrSUA           Opel Astra GSi 16V        2  Eetu Stålhammar
Toivonen Jari           LopUA           BMW M3                    2  Jari Toivonen
Tång Mikael             AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Mikael Tång

(takaisin sisällysluetteloon)
3: Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Borup Sam               NuUA            Opel Astra GSi 16V        3  Jani Väisänen
Eronen Janne            RUA             BMW M3                    3  Janne Eronen
Eskelinen Mika          RoiUA           VW Golf GTi 16V 2.0       3  Mika Eskelinen
Fonsell Petri           SomUA           Toyota Starlet            3  Petri Fonsell
Forsman Kim             SiAK            BMW M3                    3  BMWRACING.FI
Hanhikoski Tommi        EPUA            Ford Escort RS 2000       3  Tommi Hanhikoski
Henttonen Juha          NokUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Juha Henttonen
Häkkinen Marko          LMM             BMW 325i                  3  Marko Häkkinen
Itkonen Petri           RDT             Toyota Corolla FX-GT      3  Maanrak.Katupojat Oy
Jormanainen Jani        PiekUA          Toyota Starlet            3  Jani Jormanainen
Järvi Veijo             AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Veijo Järvi
Kolehmainen Samuli      EspUA           Honda Civic               3  Veli-Matti Koskinen
Kortesuo Petri          PR-Rac          Toyota Starlet            3  Petri Kortesuo
Kuoppala Anssi          AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Hannu's Rally Team
Kuoppala Timo           KälMU           Toyota Starlet            3  Timo Kuoppala
Lahtinen Antti          LaihUA          Toyota Corolla GT         3  Antti Lahtinen
Landen Marko            THU-TEAM        Ford Escort RS 2000       3  Marko Landen
Lappalainen Jussi       KiuUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Jussi Lappalainen
Lehmonen Mikko          SuonUA          Vauxhall Astra F GTE 16V  3  Mikko Lehmonen
Leiviskä Rauli          LemUA           VW 19 Golf GTI 16V        3  Rauli Leiviskä
Lähteenmäki Veli-Pekka  LahUA           Toyota Starlet            3  Veli-Pekka Lähteenmäki
Melanen Jukka           KeurUA          Toyota Starlet            3  Juha Kovanen
Miettinen Mikko         KongUA          Ford Escort RS 2000       3  Headhunters Racing Team
Nevanpää Kimmo          P-HUA           Toyota Starlet            3  Kimmo Nevanpää
Nordström Magnus        E-TMK/UA        Peugeot 205 GTi           3  Janne Seuranen
Näykki Juha             LapUA           Ford Escort RS 2000       3  Juha Näykki
Peltola Marko           HamUA           Toyota Starlet            3  Marko Peltola
Pessi Ville             HyUA            Toyota Starlet            3  Ville Pessi
Pollari Mika            ÄkiUA           Toyota Corolla GT         3  Mika Pollari
Rajala Joni-Pekka       NoorUA/MK       Toyota Starlet            3  Joni-Pekka Rajala
Roivainen Timo          NilUA           Toyota Starlet            3  Timo Roivainen
Ruotsalainen Esa        KannMK/UA       Opel Astra GSi 16V        3  Köpö Racing Team
Saarinen Mika           TeisUA          Opel Astra F GSi 16V      3  Mika Saarinen
Sahlin Mathias          PoSUA           Ford Escort RS 2000       3  Mathias Sahlin
Salminen Tero           LopUA           Toyota Starlet            3  Tero Salminen
Selivaara Antti         SatUA           Toyota Corolla GT         3  Autopeltikorj.Selivaara
Soini Kalle             KankUA          Toyota Corolla GT         3  Kalle Soini
Syynimaa Jussi          AL-Härmä        Toyota Starlet            3  BV-Team Rallivideot
Tawast Anssi            JyvUA           Opel Kadett E GSi 16V     3  Anssi Tawast
Tikkanen Petteri        LakUA           Ford Escort RS 2000       3  Petteri Tikkanen
Tolvanen Tero           Juvan UA        Opel Astra F GSi 16V      3  Neste Juva
Uitto Heikki            LapUA           Toyota Starlet            3  Heikki Uitto
 (takaisin sisällysluetteloon)
4: Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Ala-Talkkari Mikko      LapUA           Toyota Starlet            4  Mikko Ala-Talkkari
Amberg Andreas          AL-Myrskylä     Ford Escort RS 2000       4  Andreas Amberg
Anttila Anders          KotkaUA         Toyota Starlet            4  Anders Anttila
Eriksson Mats           PoSUA           BMW 325i                  4  Mats Eriksson
Färlin Tuomas           NokUA           Opel Manta B GTE          4  Tuomas Färlin
Ihalainen Ville         KotkaUA         Ford Escort RS 2000       4  Ville Ihalainen
Joensuu Timo            KuortUA         Toyota Starlet            4  Timo Joensuu
Kokko Jari-Pekka        PeMK            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari-Pekka Kokko
Laukkanen Jari          PaiUA           Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari Laukkanen
Lehtinen Petri          VihUA           VW Golf GTi               4  Petri Lehtinen
Leppämäki Markus        SaaUA           Opel Astra F GSi 16V      4  Köpö-Racing Team
Makkonen Janne          PiekUA          Ford Escort Mexico        4  Janne Makkonen
Mattila Reijo           SomUA           VW Golf GTI 16V 2.0       4  Reijo Mattila
Nikusaari Toni          ATAK/UA         Lada 2105                 4  Toni Nikusaari
Nissinen Ilkka          KiuUA           Toyota Starlet            4  Ilkka Nissinen
Nousiainen Jori         LapinlAU        Toyota Corolla FX-GT      4  Ari Nousiainen
Nummela Teppo           OrSUA           Ford Escort RS 2000       4  Teppo Nummela
Oljakka Kristian        AL-Härmä        Toyota Corolla 1600 GT    4  Kristian Oljakka
Paananen Jani           KongUA          Toyota Corolla 1600 GT    4  Head Hunters Racing Team
Perälä Mikko            LappajUA        Toyota Starlet            4  Mikko Perälä
Peuraniemi Marko        NokUA           Ford Escort RS 2000       4  Marko Peuraniemi
Piippo Petri            SIIMU2000       Opel Ascona i 2000        4  Petri Piippo
Pikkuaho Jussi          OUA             Toyota Starlet            4  Jussi Pikkuaho
Pirkkalainen Tommi      KonnMK/UA       Toyota Starlet 1300       4  Tommi Pirkkalainen
Salo Tero               PiekUA          Ford Escort RS 2000       4  Tero Salo
Sihvo Jarkko            KuhmUA          Toyota Starlet            4  Jarkko Sihvo
Siikala Matti           OriUA           Ford Escort RS 2000       4  Antti Siikala
Sylvänne Jani           NoorUA/MK       Toyota Starlet            4  Jani Sylvänne
Tiippana Jussi          ImUA            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jussi Tiippana
Tikander Ville          KangUA          Fiat Tipo 2.0i 16v        4  Ville Tikander
Valkonen Pasi           LahUA           Toyota Starlet            4  H&P yhtiöt Oy
Väisänen Tero           LMM             Volvo 240                 4  Tero Väisänen

(takaisin sisällysluetteloon)
5:
Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Bäck Timo               LapUA           BMW 325i                  5  Timo Bäck
Grönthal Kari           NuUA            BMW 325i                  5  Kari Grönthal
Helanius Olli           V-SUA           BMW 325i                  5  Olli Helanius
Hyövelä Marko           MynUA           BMW 325i                  5  Marko Hyövelä
Hyövelä Tomi            MynUA           BMW 325i                  5  Tomi Hyövelä
Järvinen Tommi          TeisUA          BMW 325i                  5  Tommi Järvinen
Kapela Jukka            ELISAN AK RY    BMW 325i                  5  Hannu Aarnio
Kettumäki Janne         LapUA           BMW 325i                  5  Janne Kettumäki
Korpela Mikko           KankUA          BMW 325i                  5  Mikko Korpela
Koski-Lammi Hannu       JaMoKeUA/MK     BMW 325i                  5  Hannu Koski-Lammi
Luoma-aho Anssi         LapUA           BMW 325i                  5  Anssi Luoma-aho
Mikkonen Esa            JoeUA           BMW 325i                  5  Esa Mikkonen
Nukarinen Hannu         KangUA          BMW 325i                  5  Hannu Nukarinen
Nurmi Kari              VaToSUA         BMW 325i                  5  Xtreme Race
Peltomäki Juha          AlavUA          BMW 325i                  5  Juha Peltomäki
Pirhonen Juha           VAU             BMW 325i                  5  Jussi Salosaari
Ruutiainen Jani         OrSUA           BMW 325i                  5  Jani Ruutiainen
Rönnberg Mika           500-K           BMW 325i                  5  Xtreme Race
Suono Olavi             NuUA            BMW 325i                  5  Xtreme Race
Tuominen Sami           SaaUA           BMW 325i                  5  Köpö Racing Team
Ylismäki Teijo          V-SUA           BMW 325i                  5  Teijo Ylismäki
 (takaisin sisällysluetteloon)
AUTOITTAIN: Ohjaaja                 Seura           Auto                     lk  Ilmoittaja
Bäck Timo               LapUA           BMW 325i                  5  Timo Bäck
Grönthal Kari           NuUA            BMW 325i                  5  Kari Grönthal
Eriksson Mats           PoSUA           BMW 325i                  4  Mats Eriksson
Helanius Olli           V-SUA           BMW 325i                  5  Olli Helanius
Hyövelä Marko           MynUA           BMW 325i                  5  Marko Hyövelä
Hyövelä Tomi            MynUA           BMW 325i                  5  Tomi Hyövelä
Häkkinen Marko          LMM             BMW 325i                  3  Marko Häkkinen
Järvinen Tommi          TeisUA          BMW 325i                  5  Tommi Järvinen
Kapela Jukka            ELISAN AK RY    BMW 325i                  5  Hannu Aarnio
Kettumäki Janne         LapUA           BMW 325i                  5  Janne Kettumäki
Korpela Mikko           KankUA          BMW 325i                  5  Mikko Korpela
Koski-Lammi Hannu       JaMoKeUA/MK     BMW 325i                  5  Hannu Koski-Lammi
Luoma-aho Anssi         LapUA           BMW 325i                  5  Anssi Luoma-aho
Mikkonen Esa            JoeUA           BMW 325i                  5  Esa Mikkonen
Nukarinen Hannu         KangUA          BMW 325i                  5  Hannu Nukarinen
Nurmi Kari              VaToSUA         BMW 325i                  5  Xtreme Race
Peltomäki Juha          AlavUA          BMW 325i                  5  Juha Peltomäki
Pirhonen Juha           VAU             BMW 325i                  5  Jussi Salosaari
Ruutiainen Jani         OrSUA           BMW 325i                  5  Jani Ruutiainen
Rönnberg Mika           500-K           BMW 325i                  5  Xtreme Race
Suono Olavi             NuUA            BMW 325i                  5  Xtreme Race
Tuominen Sami           SaaUA           BMW 325i                  5  Köpö Racing Team
Ylismäki Teijo          V-SUA           BMW 325i                  5  Teijo Ylismäki
Eronen Janne            RUA             BMW M3                    3  Janne Eronen
Forsman Kim             SiAK            BMW M3                    3  BMWRACING.FI
Juhannusvuori Kimmo     RaisUA          BMW M3                    2  JOS Rallye Team
Kaikkonen Erkki         VAU             BMW M3                    2  Erkki Kaikkonen
Kiviniemi Ilkka         PR-Rac          BMW M3                    2  Ilkka Kiviniemi
Kopra Seppo             RDT             BMW M3                    2  Hannu's Rally Team
Mustonen Jarkko         VAU             BMW M3                    2  BMWRACING.FI
Mäensivu Vesa           NoorUA/MK       BMW M3                    2  Vesa Mäensivu
Nikander Matti          CCR             BMW M3                    2  Matti Nikander
Nuikka Kim-Johan        AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Robert Bärlund
Peltokangas Jukka-Pekka KvanUA          BMW M3                    2  Jukka-Pekka Peltokangas
Sjöberg Micael          PadMU           BMW M3                    2  Oili Jalonen Oy
Toivonen Jari           LopUA           BMW M3                    2  Jari Toivonen
Tång Mikael             AL-Myrskylä     BMW M3                    2  Mikael Tång
Juupajärvi Petri        ParkUA          Fiat 131 Racing           2  Petri Juupajärvi
Tikander Ville          KangUA          Fiat Tipo 2.0i 16v        4  Ville Tikander
Makkonen Janne          PiekUA          Ford Escort Mexico        4  Janne Makkonen
Amberg Andreas          AL-Myrskylä     Ford Escort RS 2000       4  Andreas Amberg
Anttonen Pekka          OriUA           Ford Escort RS 2000       2  Pekka Anttonen
Halttunen Mika          LMM             Ford Escort RS 2000       2  Mika Halttunen
Hanhikoski Tommi        EPUA            Ford Escort RS 2000       3  Tommi Hanhikoski
Hyttinen Kai            SsUA            Ford Escort RS 2000       2  Scuderia Rossi
Ihalainen Ville         KotkaUA         Ford Escort RS 2000       4  Ville Ihalainen
Järvi Veijo             AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Veijo Järvi
Kuoppala Anssi          AL-Härmä        Ford Escort RS 2000       3  Hannu's Rally Team
Landen Marko            THU-TEAM        Ford Escort RS 2000       3  Marko Landen
Lehessaari Mikko        TAK             Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Lähdesmäki Martti       KauhUA          Ford Escort RS 2000       2  Hannu's Rally Team
Marttinen Marko         AL-Kangasniemi  Ford Escort RS 2000       2  Marko Marttinen
Mertanen Aarni          KajUA           Ford Escort RS 2000       2  Aarni Mertanen
Miettinen Mikko         KongUA          Ford Escort RS 2000       3  Headhunters Racing Team
Nummela Teppo           OrSUA           Ford Escort RS 2000       4  Teppo Nummela
Näykki Juha             LapUA           Ford Escort RS 2000       3  Juha Näykki
Peuraniemi Marko        NokUA           Ford Escort RS 2000       4  Marko Peuraniemi
Sahlin Mathias          PoSUA           Ford Escort RS 2000       3  Mathias Sahlin
Salo Tero               PiekUA          Ford Escort RS 2000       4  Tero Salo
Siikala Matti           OriUA           Ford Escort RS 2000       4  Antti Siikala
Tikkanen Petteri        LakUA           Ford Escort RS 2000       3  Petteri Tikkanen
Karsikko Petri          PyMK            Ford Escort RS Cosworth   2  BV-Team Rallivideot
Kolehmainen Samuli      EspUA           Honda Civic               3  Veli-Matti Koskinen
Nikusaari Toni          ATAK/UA         Lada 2105                 4  Toni Nikusaari
Rekola Jere             LahUA           Mercedes -Benz 190 2.3-16 2  Jere Rekola
Piippo Petri            SIIMU2000       Opel Ascona i 2000        4  Petri Piippo
Savonen Tero            LMM             Opel Ascona i 2000        2  Tero Savonen
Leppämäki Markus        SaaUA           Opel Astra F GSi 16V      4  Köpö-Racing Team
Saarinen Mika           TeisUA          Opel Astra F GSi 16V      3  Mika Saarinen
Tolvanen Tero           Juvan UA        Opel Astra F GSi 16V      3  Neste Juva
Borup Sam               NuUA            Opel Astra GSi 16V        3  Jani Väisänen
Lauhasmaa Mikko         LapUA           Opel Astra GSi 16V        2  Mikko Lauhasmaa
Ruotsalainen Esa        KannMK/UA       Opel Astra GSi 16V        3  Köpö Racing Team
Saarelainen Veli-Matti  UuUA            Opel Astra GSi 16V        2  Veli-Matti Saarelainen
Stålhammar Eetu         OrSUA           Opel Astra GSi 16V        2  Eetu Stålhammar
Mäki Timo               RaisUA          Opel Kadett E GSi 16V     2  Timo Mäki
Tawast Anssi            JyvUA           Opel Kadett E GSi 16V     3  Anssi Tawast
Jokela Janne            HämUA           Opel Kadett GSi 16V       2  Janne Jokela
Färlin Tuomas           NokUA           Opel Manta B GTE          4  Tuomas Färlin
Nordström Magnus        E-TMK/UA        Peugeot 205 GTi           3  Janne Seuranen
Koski Jari              KvanUA          Toyota Corolla            1  Jari Koski
Henttonen Juha          NokUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Juha Henttonen
Kokko Jari-Pekka        PeMK            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari-Pekka Kokko
Lappalainen Jussi       KiuUA           Toyota Corolla 1600 GT    3  Jussi Lappalainen
Laukkanen Jari          PaiUA           Toyota Corolla 1600 GT    4  Jari Laukkanen
Oljakka Kristian        AL-Härmä        Toyota Corolla 1600 GT    4  Kristian Oljakka
Paananen Jani           KongUA          Toyota Corolla 1600 GT    4  Head Hunters Racing Team
Salminen Aku            SaloUA          Toyota Corolla 1600 GT    1  Aku Salminen
Tiippana Jussi          ImUA            Toyota Corolla 1600 GT    4  Jussi Tiippana
Urrila Kari             P-HUA           Toyota Corolla 1600 GT    1  Kari Urrila
Itkonen Petri           RDT             Toyota Corolla FX-GT      3  Maanrak.Katupojat Oy
Laaksonen Juha          KySUA           Toyota Corolla FX-GT      1  Juha Laaksonen
Nousiainen Jori         LapinlAU        Toyota Corolla FX-GT      4  Ari Nousiainen
Boström Marko           HyrUA           Toyota Corolla GT         1  Marko Boström
Högström Juha           AL-Myrskylä     Toyota Corolla GT         1  Juha Högström
Lahtinen Antti          LaihUA          Toyota Corolla GT         3  Antti Lahtinen
Mukkala Sami            KälMU           Toyota Corolla GT         1  Sami Mukkala
Mäkelä Kai              SäkUA           Toyota Corolla GT         1  Petteri Heinonen
Nikus Tomas             PokyUA          Toyota Corolla GT         1  Tomas Nikus
Pollari Mika            ÄkiUA           Toyota Corolla GT         3  Mika Pollari
Selivaara Antti         SatUA           Toyota Corolla GT         3  Autopeltikorj.Selivaara
Sinisalo Timo           PR-Rac          Toyota Corolla GT         1  Timo Sinisalo
Soini Kalle             KankUA          Toyota Corolla GT         3  Kalle Soini
Ala-Talkkari Mikko      LapUA           Toyota Starlet            4  Mikko Ala-Talkkari
Altti Pekka             AUK J-äijät     Toyota Starlet            1  Pekka Altti
Anttila Anders          KotkaUA         Toyota Starlet            4  Anders Anttila
Fonsell Petri           SomUA           Toyota Starlet            3  Petri Fonsell
Joensuu Timo            KuortUA         Toyota Starlet            4  Timo Joensuu
Jormanainen Jani        PiekUA          Toyota Starlet            3  Jani Jormanainen
Kauppinen Mikko         LMM             Toyota Starlet            1  Mikko Kauppinen
Kortesuo Petri          PR-Rac          Toyota Starlet            3  Petri Kortesuo
Koskema Heikki          VääUA           Toyota Starlet            1  Heikki Koskema
Kuoppala Timo           KälMU           Toyota Starlet            3  Timo Kuoppala
Lehtinen Jouni          KeurUA          Toyota Starlet            1  Jouni Lehtinen
Lähteenmäki Veli-Pekka  LahUA           Toyota Starlet            3  Veli-Pekka Lähteenmäki
Mansikkamäki Marko      PR-Rac          Toyota Starlet            1  Marko Mansikkamäki
Melanen Jukka           KeurUA          Toyota Starlet            3  Juha Kovanen
Nevanpää Kimmo          P-HUA           Toyota Starlet            3  Kimmo Nevanpää
Nevä Samuli             PaiUA           Toyota Starlet            1  Samuli Nevä
Nissinen Ilkka          KiuUA           Toyota Starlet            4  Ilkka Nissinen
Peltola Marko           HamUA           Toyota Starlet            3  Marko Peltola
Perälä Mikko            LappajUA        Toyota Starlet            4  Mikko Perälä
Pessi Ville             HyUA            Toyota Starlet            3  Ville Pessi
Pikkuaho Jussi          OUA             Toyota Starlet            4  Jussi Pikkuaho
Rajala Joni-Pekka       NoorUA/MK       Toyota Starlet            3  Joni-Pekka Rajala
Rautiainen Mika         PaMK/UA         Toyota Starlet            1  Mika Rautiainen
Roivainen Timo          NilUA           Toyota Starlet            3  Timo Roivainen
Röyhkiö Tero            OrSUA           Toyota Starlet            1  Kauno Mäkinen Oy
Salminen Marko          NoorUA/MK       Toyota Starlet            1  Autokorjaamo Selivaara Ky
Salminen Tero           LopUA           Toyota Starlet            3  Tero Salminen
Sihvo Jarkko            KuhmUA          Toyota Starlet            4  Jarkko Sihvo
Sylvänne Jani           NoorUA/MK       Toyota Starlet            4  Jani Sylvänne
Syynimaa Jussi          AL-Härmä        Toyota Starlet            3  BV-Team Rallivideot
Uitto Heikki            LapUA           Toyota Starlet            3  Heikki Uitto
Valkonen Pasi           LahUA           Toyota Starlet            4  H&P yhtiöt Oy
Yrttiaho Juha-Pekka     LakUA           Toyota Starlet            1  Juha-Pekka Yrttiaho
Pirkkalainen Tommi      KonnMK/UA       Toyota Starlet 1300       4  Tommi Pirkkalainen
Lehmonen Mikko          SuonUA          Vauxhall Astra F GTE 16V  3  Mikko Lehmonen
Lavikainen Olli         EspUA           Volvo 240                 2  Olli Lavikainen
Nuorala Jaska           KangUA          Volvo 240                 2  Veku-Tuotteet
Väisänen Tero           LMM             Volvo 240                 4  Tero Väisänen
Leiviskä Rauli          LemUA           VW 19 Golf GTI 16V        3  Rauli Leiviskä
Lehtinen Petri          VihUA           VW Golf GTi               4  Petri Lehtinen
Eskelinen Mika          RoiUA           VW Golf GTi 16V 2.0       3  Mika Eskelinen
Karhumäki Jouko         LopUA           VW Golf GTI 16V 2.0       2  Jouko Karhumäki
Mattila Reijo           SomUA           VW Golf GTI 16V 2.0       4  Reijo Mattila
 (takaisin sisällysluetteloon)